מדור הרכילות העסקית של "ביטוח ופיננסים"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בצלאל צוקר מנכ"ל מגדל מקפת קרנות פנסיה פורש לאחר 45 שנה בקבוצה

מנכ"ל מגדל ויו"ר דירקטוריון מקפת: "שנות פועלו של בצלאל במסגרת הקבוצה הן יותר ממחצית משנותיה של מגדל כולה"

בצלאל צוקר, מנכ"ל מגדל מקפת קרנות פנסיה, יסיים לבקשתו את תפקידו בתום 45 שנים בקבוצת מגדל. צוקר החל את דרכו המקצועית במגדל בשנת 1973 ובמהלך שנותיו בקבוצה כיהן במספר רב של תפקידים בענפי ביטוח החיים והחיסכון ארוך הטווח.

החל משנת 2011 ועד היום הוא מכהן כמנכ"ל מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל, כמנכ"ל יוזמה קרן פנסיה לעצמאים וכדירקטור בחטיבת הטכנולוגיות של מגדל. עיקרי עשייתו כללו ניהול פרויקט ההקמה וניהול שוטף של "יוזמה קרן פנסיה לעצמאים" שהייתה הראשונה בארץ, קליטת מערכות הליבה (חיים 2000) של ביטוח החיים, הבריאות והפנסיה בקבוצה, איחוד שלושת אגפי ביטוח חיים – מעוז, שמשון וסלע לתוך שמשון. בנוסף, הביא להסבה ומיזוג ארבע קרנות הפנסיה: תשורה, יוזמה חדשה, תנופה ומקפת לקרן אחת – מגדל מקפת, וכמו כן מיזוג שלוש חברות מגמל והשתלמות לתוך מגדל מקפת.

צוקר | צילום: באדיבות מגדל

דורון ספיר, מנכ"ל מגדל ויו"ר דירקטוריון מקפת, הודה לבצלאל על תרומתו רבת השנים: "שנות פועלו של בצלאל במסגרת הקבוצה הן יותר ממחצית משנותיה של מגדל כולה. תרומתו הרבה לתחום הפנסיה וביטוחי החיים ניכרת ותמשיך ללוות את מגדל גם בעתיד. במהלך השנים ניהל בצלאל ביד רמה את הקמתו של מערך הפנסיה על כל השינויים שנערכו בו, והביא את מקפת להיות אחת מקרנות הפנסיה המשמעותיות ביותר בישראל".

צוקר סיכם: ״אני חש גאווה גדולה על הזכות שניתנה לי ללמוד מהטובים ביותר, ליהנות מהתמיכה הבלתי מסויגת של חבריי לעבודה והצוות הניהולי. על הכבוד לשרת את החברה ואת לקוחותיה ועל הזכות שניתנה לי, ולו הקטנה, לקחת חלק בהצלחתה״.

סוכנות סיני קיימה הדרכות מקצועיות בנושא חיים ובריאות

סוכנות סיני, מבית שומרה חברה לביטוח, סגרה את שנת 2018 במגוון הדרכות מקצועיות

מחלקת ביטוח חיים של הסוכנות בהנהלת רועי פורמן אירחה בסוף השנה נציגים ממספר חברות ביטוח מובילות בענף, ביניהם אורן פלדמן מנהל יחידת מכירות מחוז מרכז במגדל, וגבי שריקי מנהל מכירות מרחב סוכנויות במנורה מבטחים.

הדרכה לעובדי סוכנות סיני | צילום: סיני

בנוסף, הוזמנו סוכני סיני לסדרת הרצאות מגוונות בנושאי חיים ובריאות. בין ההרצאות המרתקות והחשובות ניתן היה לשמוע את מירה בר, מנהלת תחום הגיל השלישי במנורה, ואת חני שפיס מומחית לביטוחי בריאות וסיעוד בארץ. מהסוכנות נמסר כי הרצאות אלה הינן חלק בלתי נפרד מהשקת התוכנית השנתית של הסוכנות – "סיני מבינים בבריאות".

מנכ"לית סיני, יעל מוסצ'י, מסרה עוד כי סיני ממשיכה ותמשיך להיות בית הסוכנים המוביל בענף.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email