השתתפות עצמית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יוסי סירוטה מונה למנהל חטיבת חסכון ארוך טווח ומשנה למנכ"ל במגדל

כמעט שנתיים לאחר עזיבתו של גיל יניב את מגדל כמנהל חטיבת חסכון ארוך טווח, הודיעה מגדל על מינויו של יוסי סירוטה לתפקיד. סירוטה ימונה למשנה למנכ"ל וחבר הנהלה, ויהיה אחראי על תחום ביטוח חיים ובריאות, ותחום אקטואריה ביטוח חיים ובריאות.

מדובר בחיזוק משמעותי לתחום חיסכון ארוך הטווח של החברה, שכן סירוטה הוא מאנשי המקצוע המנוסים והבולטים בתחום. מטרת מינויו היא לייצר חיבור ואחידות בין תחומי הפעילות במגדל על מנת להתאים את התנהלות התחומים למגמות עולם הביטוח, ולפתח מוצרים חדשים ומובילים בתחום.

יוסי סירוטה | צילום: באדיבות חברת מגדל

סירוטה מונה בשנת 2004 למנכ"ל Swiss Re ומאז מילא תפקידים רבים בחברה כאשר בתפקידו האחרון שימש כדירקטור טרנספורמציה טכנולוגית אשר במסגרתו עסק בחדשנות טכנולוגית בביטוח משנה, ובגיבוש פתרונות טכנולוגיים לאתגרים עסקיים.

לסירוטה ידע מקצועי וניסיון רב במבטחי משנה ובענפי ביטוח חיים ובריאות, בביטוח אלמנטרי – רכוש וחבויות. בנוסף, סירוטה מומחה בסולבנסי שתיים ובקיא באמצעים בהם ניתן להקטין את דרישות ההון באמצעות ביטוח משנה.

בין השנים 2015־2017 כיהן כמנהל אזור המזרח התיכון ב־Swiss Re, במהלכן זכה במספר פרסים עבור הישגיו המקצועיים, ביניהם פרס בינלאומי עבור נועזות בעסקאות – Bold in Transaction Award וכן בהוקרה נוספת עבור ניהול סגירת עסקים גדולים ומורכבים.

סירוטה הינו בוגר תואר ראשון בהנדסה ותואר שני במתמטיקה, שניהם מאוניברסיטת ניו־יורק, ובעל תארים מקצועיים באקטואריה בישראל ובארצות הברית.

מנכ"ל החברה, דורון ספיר, בירך על מינויו של סירוטה, ואמר: "מגדל פועלת כל העת למתן מענה לצרכי עמיתיה בתחום חסכון ארוך טווח, והצטרפותו של יוסי סירוטה לשורות החברה הוא חיזוק משמעותי שיעניק מקצועיות וניהול ראוי ונכון לתחום העיקרי של החברה".

שינויים בקבוצת שגריר: חיים לייבוביץ' ימונה לסמנכ"ל התפעול של החברה

ניסים מזרחי, סמנכ"ל התפעול של קבוצת שגריר, החליט לצאת לפרישה מוקדמת יוסי סירוטה מונה למנהל חטיבת חסכון ארוך טווח ומשנה למנכ"ל במגדל  לאחר 35 שנות עשייה בקבוצה. עם פרישתו של ניסים מזרחי, מינתה שגריר את חיים (לייבו) לייבוביץ' כמחליפו. לייבוביץ' יקבל את האחריות על פעילות התפעול והשירות בקבוצת שגריר. משגריר נמסר, כי מזרחי גדל בחברה ועם החברה, וכיהן במגוון רב של תפקידי תפעול ושירות במהלך השנים. בשנים האחרונות שימש כסמנכ"ל שירות ותפעול, ופעל ללא ליאות 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה על מנת להעניק ללקוחות החברה – חברות ביטוח, סוכני ביטוח, לקוחות אסטרטגים ומבוטחים את השירות הטוב ביותר לצד ביצועי תפעול ברמה הגבוהה ביותר.

דוד מיכאל, מנכ"ל שגריר, ציין כי הוא מודה לניסים על שנות עבודתו ותרומתו הרבה לחברה: "ניסים משאיר אחריו דור שלם של עובדים ומנהלים מחויבים, מקצוענים ומנוסים".

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email