השתתפות שיא במפגש סוכנים צעירים: "טיפים על הבר"

השבוע התקיים המפגש השני שאורגן על ידי ועדת הצעירים של הלשכה; סו"ב מיטרני: "הפידבקים היו מדהימים. האווירה הייתה קלילה וכיפית"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־100 סוכנים וסוכנות מהדור הצעיר גדשו את "ג'מס בר" בפתח תקווה, במפגש השני של "סוכנים צעירים על הבר" שהתקיים ב־9 בספטמבר. לאחר מינגלינג של שעתיים, נשאו סו"ב לילך מיטרני, יו"ר ועדת הצעירים וסו"ב ליאור הורנצ'יק, המשנה לנשיא הלשכה, דברי ברכה.

עוד נשאו דברים זיו ורטהיימר, מנהל חטיבה פיננסית בהכשרה; היועמ"ש ללשכה, עו"ד עדי בן אברהם; עו"ד עמית קרמר, יועץ חיצוני ללשכה; אלון צדוק, יועץ עסקי; קובי יהודה, מאמן מכירות ומנכ"ל חברות האופטימום שבך ומאיה דוד, מנחת קבוצות בתחום הזוגי והמיני.

צילומים מתוך האירוע | צילומים: גיא קרן

"הצעירים: יעד אסטרטגי"

סו"ב לילך מיטרני מסכמת: "הנוכחות המרשימה מוכיחה שהקונספט עובד והצוות של הוועדה עובד נכון וקשה. הפידבקים היו מדהימים. האווירה הייתה קלילה וכיפית, המינגלינג היה ארוך בכוונה כדי שאנשים יכירו מי הפרצופים שמאחורי התגובות בפייסבוק".

שמעון מירון, מנכ"ל הכשרה חברה לביטוח, השותפה לאירוע מסר: "אנחנו מאמינים בסוכני הביטוח הצעירים ורואים בהם פרטנרים שלנו לפיתוח ושיווק הביטוחים הדיגיטליים. אין ספק שסוכן הביטוח בעולם החדש חייב ללמוד להרחיב את סל מוצריו ולהתאימם לפלח אוכלוסייה צעיר יותר. לא בכדי, GO הביטוח הדיגיטלי והחדשני לרכב ולדירה מתאים לסוכני ביטוח הצעירים אשר מהווים פלח אוכלוסייה אשר מבינה ומאמינה בדיגיטל ובחדשנות וחיה את חיה באמצעות המובייל מכל מקום ובכל זמן. הכשרה שמה לה ליעד אסטרטגי לפתח את כל נושא הביטוחים הדיגיטליים והטכנולוגיות החדשות ואין ספק כי הסוכנים הצעירים הם אלו שיכולים בהחלט להתחבר לתחום החדשנות בהכשרה ולהוות זרוע שיווקית איתנה בתחום. עוד תחום בו הסוכן הצעיר יכול להעשיר ולהרחיב את סל מוצריו הוא בתחום הפיננסי. בסט אינווסט של הכשרה יכול לספק מענה לאתגרי הסוכן ולהרחיב את פלח לקוחותיו", סיכם מירון.

סו"ב מעיין ישראל, חברת ועדת הצעירים: "אתמול בכנס היה פשוט מרגש לראות את הכיף העצום שהורגש שם בצורה כל כך חזקה, על כוס בירה עם אוכל מצוין וקולגות מהממים, שמענו אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ובגדול – פשוט החכמנו ונהנינו. גאה בלשכה שלי על עשייה אינסופית ומוקירה אינסוף תודות להנהגה שעובדת לילות כימים עבורנו".

סו"ב אורטל שמש, חברת הוועדה: "הגעתי בשעות אחר הצהריים המוקדמות והייתה אווירה מדהימה באוויר. כולם שתו בירה, אכלו נשנושים שהעבירו לנו בינינו וכל זה עם אווירה טובה ומוזיקה. לאחר מכן התחלנו את ארוחת הערב. במהלך ההרצאות היו הרצאות מעולות וקלילות, על העולם העסקי, על עולם התביעות ועל עולם הסקס… כן, סקס. זה היה כנס נעים וקליל שמעולם לא הייתי בכזה ומצפה לעוד כאלו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email