השתתפות שיא בערב הצעירים בשבוע שעבר

לראשונה השתתפו חברי כנסת צעירים וקולגות לפעילות הצעירים מלשכות אחרות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קרוב ל־200 סוכנים צעירים ובני ובנות זוגם השתתפו באירוע שהפך למסורת "ערב מהסרטים", שהתקיים בשבוע שעבר בסינמה סיטי בגלילות. לדברי סו"ב דביר רפ, יו"ר הוועדה לסוכנים צעירים והעשרת הסוכן, מדובר במספר שיא שמעיד על הצלחת הקונספט. הערב נערך בשיתוף פעולה עם חברת הביטוח איילון, שפועלת עם ועדת הצעירים בלשכת סוכני ביטוח במשך שנים.

בשונה מערבי הסרטים הקודמים, הזמין סו"ב רפ לכנס חברי כנסת צעירים. חברי הכנסת שהגיעו לאירוע הם מיכל בירן ואורן חזן, שהביעו תמיכה בסוכנים. ח"כ בירן סיפרה על הפעילות המשותפת שלה עם לשכת סוכני ביטוח בכנסת.

רוזנפלד | צילום: יוסי אלוני

לראשונה אף התארחו קולגות של ועדת הצעירים – דנה זטלאווי, יו"ר מרחב חיפה והצפון בלשכת יועצי המס ואחראית על פעילות הצעירים בלשכה, ועו"ד שחר אורגד, סגן יו"ר לשכת עורכי הדין ואחראי על פעילות עורכי הדין הצעירים בלשכה. רפ: "השתתפותם היא ביטוי חם לשיתוף הפעולה ההדוק בין צעירינו לבין צעירי הלשכות האחרות".

הערב נפתח בארוחת ערב עשירה בסגנון איטלקי. לאחר הארוחה בירך סו"ב רפ את הנוכחים וסקר את פעילות הוועדה בראשותו. נציג חברת איילון בירך אף הוא את המשתתפים וסקר את פעילות איילון לטובתם.

סו"ב ליאור רוזנפלד, נשיא לשכת סוכני ביטוח, סיפר על הפעילויות האחרונות בלשכה וענה לשאלות הסוכנים.

את ההרצאה המרכזית בערב, שנעשתה בשיתוף פעיל של הקהל, נשא אלון גל, מנכ"ל ובעלים תות תקשורת ותוצאות, שהמחיש לסוכנים ולסוכנות איך ייראו ויעבדו "סוכני הדור הבא".

הערב הסתיים בהקרנת טרום בכורה של הסרט "אושן 8", כולל פופקורן ושתייה לכל אחד ואחת. לסיכום אמר סו"ב רפ: "הערב היה מוצלח ביותר. הוועדה תמשיך ליזום ערבים דומים ושונים בהמשך".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email