"התוכנות הן כלי העבודה של סוכני הביטוח"

סו"ב עמוס גואטה, יו"ר ועדת הטכנולוגיה, על המדריך הראשון לתוכנות ויועצים של לשכת סוכני הביטוח. "במדריך שולבו גם הטבות שכל בית תוכנה היה מוכן להעניק לחברי הלשכה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בימים אלה קיבלו חברי לשכת סוכני הביטוח את המדריך לתוכנות ויועצים עבור משרד הסוכן שיצא לאור לאחר תקופה ארוכה של עבודה רחבה ואיסוף נתונים על ידי ועדת הטכנולוגיה. המדריך זכה מיד עם צאתו להתעניינות רבה בקרב סוכני הביטוח ובתי התוכנה שהבינו את חשיבות המדריך עבורם בבחינת – מי שאינו נמצא במדריך כאילו אינו קיים.

זהו המדריך הראשון מסוגו שהופק במסגרת לשכת הסוכנים, מדריך שמרכז את מרבית בתי התוכנה שפיתחו מוצרים עבר ציבור סוכני הביטוח. מטרת המדריך לספק מידע לסוכני הביטוח ובכך לעודד תחרות על שיפור המוצרים והוזלת העלויות, כי כפי שנאמר לא אחת "יידע זה כוח" וכעת, כשכל הנתונים הונגשו לציבור הסוכנים, קל יותר לעשות השוואות כדי לקבל החלטות טובות יותר.

מדריך בתי תוכנה ויועצים. צילום: shutterstock

"התוכנות הן כלי העבודה של סוכני הביטוח והגעתי להכרה בצורך במורה נבוכים במסגרת תפקידי כיו"ר ועדת הטכנולוגיה", אומר גואטה. "זאת בעקבות פניות רבות של סוכני ביטוח שביקשו המלצות על תוכנות מתאימות למשרדיהם.

הטבות לסוכנים

"השלב הראשון היה ארגון השתלמויות על תוכנות ובתי תוכנה במסגרת המכללה לביטוח של הלשכה כשחלקן היה פרונטלי בתקופה הטרום קורונה ולאחר מכן עברנו השתלמויות בזום. במדריך גם שולבו הטבות שכל בית תוכנה היה מוכן להעניק לחברי הלשכה".

כאן המקום לציין שזה אינו המדריך הראשון שהופק במסגרת ועדת הטכנולוגיה וקדם לו מדריך חשוב לא פחות בנושא אבטחת מידע במשרד סוכן הביטוח שגם אותו קיבלו חברי הלשכה תחת השם "רגולציית הגנת הפרטיות ואבטחת מידע", המדריך הופק בשיתוף משרדו של עו"ד יעקב עוז יועץ הלשכה לעניין הגנת פרטיות ואבטחת מידע.

המדריכים יצאו בשלב הראשון בפורמט של חוברות דיגיטליות אבל המטרה העתידית להפוך אותן לחלק משולב במסגרת אתר האינטרנט של לשכת הסוכנים כך שניתן יהיה לעדכן אותם בצורה קלה בכל פעם שיהיו שינויים בתחומים החשובים האלה.

בהזדמנות זאת אני רוצה להודות לסו"ב יוסי אנגלמן נשיא הלשכה ולסו"ב אניה לוין סגנית נשיא הלשכה שבזכות תמיכתם הרבה בפרויקטים ניתן היה להוציא לאוויר העולם את שני המדריכים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email