התמודדות עם שוק מאתגר והשקעות אלטרנטיביות: יום עיון פיננסי לסוכנים צעירים

יום העיון יערך עבור סוכנות וסוכני מחוז הצפון בלשכה ויעניק להם ערכים מוספים מקצועיים. הוא יכלול הרצאות בנושאים פיננסים שונים וכן על נושאים אקטואליים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יו"ר הוועדה לסוכנים צעירים בלשכה סו"ב ענר אדרי ויו"ר מחוז חיפה והצפון סו"ב תדהר סאטובי, יזמו במשותף יום עיון בתחום הפיננסים לסוכנים הצעירים שבמחוז הצפון.

יום העיון יתקיים באווירה "אחרת" בקפה גרג ברחוב בן יהודה בעיר נשר, על ארוחת בוקר והרצאות מפי נציגים של אלטשולר שחם גמל ופנסיה, שגם נטל חסות על האירוע.

סו"ב סאטובי | צילום: באדיבות המצולם

רעות שובבו, מנהלת מחלקת מכירות באלטשולר שחם גמל ופנסיה, ואדר יפרח, מנהלת ערוצי הפצה של בית ההשקעות, יספרו על המאמצים לשפר את השירות שמקבלים סוכני הביטוח בחברה, כולל הקמת שלוחת VIP לטובתם, וגם על מוצרים חדשים בתחום ההשקעות האלטרנטיביות שמציע בית ההשקעות.

סקירת מוצרים חדשים

לדברי סו"ב אדרי, ליום העיון נרשמו כבר כ-40 סוכנים וסוכנות ממחוז צפון: "האירוע ממותג לסוכנים הצעירים, שרובם מתעניינים יותר בפיננסים מאשר בביטוח אלמנטרי, למשל. יום העיון ייתן להם ערך מוסף מקצועי. אנחנו נקיים ימי עיון דומים גם במחוזות אחרים של הלשכה, וזאת במסגרת תוכנית ועדת הסוכנים הצעירים להתמקד השנה בתחום הפיננסים".

סו"ב סאטובי מוסיף: "שמחתי על שיתוף הפעולה ונרתמנו לסייע באירוח יום העיון. הסוכנים שיגיעו ייהנו מהרצאות על התמודדות בתקופת משבר בשווקים וסקירת שוק של מוצרים אלטרנטיביים חדשים. מדובר ביום עיון חשוב לסוכנים הצעירים שמחפשים להיכנס לעולם הפיננסים המתפתח לעומת תחומי ביטוח כמו אלמנטרי וביטוח בריאות, שסובלים מרגולציה מוגברת".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email