התפקיד החדש של סגן הממונה לשעבר

יואב גפני מצטרף לתמורה פנסיה ופיננסים ויכהן כמנהל פיתוח מכירות ושירות דיגיטלי ומנהל מחלקת ייעוץ אובייקטיבי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תמורה פנסיה ופיננסים הודיעה על מינויו של יואב גפני, לשעבר סגן בכיר לממונה על רשות שוק ההון, לתפקיד מנהל בכיר בחברה. גפני יכהן כמנהל פיתוח מכירות ושירות דיגיטלי ומנהל מחלקת ייעוץ אובייקטיבי. גפני מגיע לתמורה לאחר שסיים את תפקידו כמנהל פרויקט עידוד תעסוקה בשירות התעסוקה הישראלי, ולפני כן כאמור, כיהן כסגן בכיר לממונה.

תמורה היא סוכנות ניהול הסדר ומשמשת כגוף המופקד על ניהול ובקרות ההסדרים הפנסיונים והפיננסים של עשרות אלפי עובדים במשק הישראלי במגוון מגזרי פעילות כהייטק, תעשיה, מסחר ועוד. החברה החליטה לשדרג את יכולותיה הדיגיטליות ולהעניק כלים ויכולות ייחודיים למבוטחיה בתחום הייעוץ האובייקטיבי במסגרת חווית שירות מיטבית, וכחלק מתוכנית זו מגיע המינוי, כאמור.

יואב גפני | צילום: רשות שוק ההון

יואב גפני החל את דרכו במשרד האוצר בשנת 2004 בתחום הפנסיוני, ומילא במשך 15 שנה מגוון תפקידים רחב. כסגן בכיר לממונה על שוק ההון, גפני הוביל את תחום הסוכנים והייעוץ הפנסיוני, והיה אחראי על תחום ההשקעות המוסדיות, הרישוי והשירותים הפיננסיים. 

מנכ"ל תמורה פנסיה ופיננסים, עקיבא קלימן: "אני שמח על הצטרפותו של יואב גפני למשפחת תמורה. בשנים הקרובות נשדרג את יכולותינו בתחומי הדיגיטל והסוכן האובייקטיבי לטובת לקוחותינו. הצטרפותו של גפני לחברה ממחישה את החשיבות שאנחנו מייחסים לאיכות הייעוץ הפנסיוני ולחוויית הלקוח. אני סמוך ובטוח שיואב ישתלב היטב בתמורה ושיתרום לה רבות מניסיונו העשיר".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email