וידאו שווה אלף תמונות

סדרת מדריכים לשימור וגיוס לקוחות באמצעות שיווק דיגיטלי  והפעם: שיווק באמצעות סרטוני וידאו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
לא להסתפק בצילום סמארטפון
לא להסתפק בצילום סמארטפון

 

אם תמונה שווה אלף מילים, אז וידאו שווה אלף תמונות. כפי שהזכרנו במדריך הקודם, שימוש בסרטוני וידאו הוא השקעה שהמבוטחים מעריכים מאוד.

מחקרים מראים שבעידן הדיגיטלי גולשים רבים מעדיפים צפייה בסרטוני וידאו על פני קריאת מלל. זו דרך קלה ונעימה להעביר את המסר שלך, ולהגיע לליבם של הגולשים. דרך פשוטה לקשר ישיר. רבים מהגולשים שיצפו בסרטון וידאו מושך ירצו גם לקרוא את המלל. סרטון וידאו הוא למעשה איש המכירות שעובד עבורך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ואינו מתעייף לעולם.

בשבוע שעבר דיברנו על דיוור לרשימות תפוצה, כשבכל ניוזלטר כזה צריך להיות לינק לאתר שלכם; סרטון וידאו שנמצא באתר עשוי לקדם באופן אורגני את האתר כולו. הסיבה היא שגוגל שם לב לגולשים ששוהים יותר מכמה דקות (נניח שהסרטון הוא בן 2 דקות), ומבין שיש שם תוכן איכותי – ואז מקדם באופן אורגני את האתר. בנוסף, גוגל, שרכשה את יוטיוב לפני מספר שנים, מקדמת באופן קבוע לעמוד הראשון סרטונים שנמצאים בערוץ היוטיוב. עוד סיבה ראויה ליצור סרטוני וידאו.

belaEvron_קטן (1)
בלה עברון

למרות שברוב הסמארטפונים יש היום מצלמת וידאו משוכללת וניתן לצלם סרטונים טובים, אני ממליצה להיעזר בשירותיו של איש מקצוע, ולצלם סרטונים באיכות טובה, עם תאורה מתאימה, וכמובן גם סאונד. אז מה לצלם בסרטוני וידאו?

סרטוני תדמית – סרטוני תדמית הם מדיה להעברת מסר בצורה חדה ושיווקית, באופן ברור ומוכר. סרטון שכזה הוא למעשה מעין "כרטיס ביקור דיגיטלי", שאם משתמשים בו נכון, יוכל לעזור לנו להגיע למספר רב של לקוחות פוטנציאליים. סרטון תדמית טוב, המעביר את האווירה הטובה במשרדנו, יכול להעביר את תחושת השירות הטוב שאנו מעניקים ללקוחותינו. באמצעות הסרטון נוכל גם לגרום לצופה הרגשה שהוא כבר מכיר אותנו ואת העובדים שלנו, דבר שיתרום רבות לרצונו להיות לקוח שלנו.

עדויות והמלצות של לקוחות – ערכן של עדויות והמלצות של לקוחות לא יסולא בפז. כאשר הגולש צופה בהמלצה של לקוח מרוצה, בסרטון קצר וממוקד, הוא עשוי להתחבר אלינו ולרצות להיות אף הוא לקוח מרוצה. ניתן גם לסרוק המלצות שכתבו לך לקוחות ולשלב אותם בסרטוני וידאו.

טיפים – סוכן הביטוח יכול להופיע בסרטון קצר של עד 2 דקות, לספר על מוצר חדש, להסביר את יתרונותיו של השירות שהוא נותן, וגם להסביר מושגים שאינם מובנים לקהל לקוחותיו. שאלות שכיחות שמתקבלות במשרד יכולות להיות דרך מצוינות ליצירת טיפים לקהל הצופים. לאחר צפייה בסדרת סרטוני טיפים, יחוש הגולש קירבה לסוכן הביטוח, הוא עשוי להרגיש שהוא כבר מכיר אותו היטב וירצה לבוא לרכוש אצל המומחה.

סרטונים לפייסבוק – כדאי מאוד לצלם סרטונים ולהעלות אותם ישירות לפייסבוק. בחודשים האחרונים פייסבוק מקדמת מאוד סרטונים שמועלים לדף העסקי. הסרטונים מתחילים להתנגן בדף הפייסבוק מייד כשהגולש עובר עליהם עם העכבר, דבר המגביר את הסיכוי של הגולשים לצפות בסרטון. בנוסף, פייסבוק מציגה את הסרטונים בתדירות גבוהה יותר מאשר פוסטים ומלל.

אם עדיין אינך משווק את עצמך באמצעות סרטוני וידאו – זה הזמן להתחיל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email