ועדה חדשה בלשכה: הכירו את הוועדה לענייני פוליטיקה, ממשל וחקיקה

בוועדה יהיו חברים סוכני לשכה מהתחום ולוביסט הלשכה. נשיא הלשכה אייזיק: "מתוכננים שינויים חיוביים נוספים ובמרכזם גיבוש נהלי עבודה ובקרה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סו"ב שלמה אייזיק, נשיא הלשכה, פועל כבר בימים הראשונים לכהונתו לשינויים מהותיים בלשכה שייטיבו עם החברים, מעבר לאלה שפרסם באגרת לסוכנים.

אייזיק מתכנן הקמת ועדה חדשה בלשכה, שלא הייתה קיימת עד כה. מדובר בוועדה לענייני פוליטיקה, ממשל וחקיקה. "בוועדה יהיו חברים סוכני לשכה המקורבים לתחום, כמו גם לוביסט הלשכה", אמר אייזיק ל"ביטוח ופיננסים" והוסיף: "תפקידה של הוועדה יהיה להגדיל את המשקל הפוליטי של לשכת סוכני הביטוח בכנסת ובממשלה, והיא גם תקדם חקיקה שקודם כל תתרום לאינטרסים של ציבור המבוטחים בישראל, ובמקביל אף תתרום לאינטרסים של סוכני הביטוח".  

הגדלת המשקל הפוליטי של לשכת סוכני הביטוח בכנסת ובממשלה | צילום: fotolia

עוד גילה אייזיק כי שמה של הוועדה הטכנולוגית בלשכה ישונה לוועדה לחדשנות ודיגיטציה, והיא תפעל לקידום נושאים אלה לטובת חברי הלשכה.

לדבריו, מתוכננים שינויים חיוביים נוספים ובמרכזם גיבוש נהלי עבודה פנימיים של הלשכה עם נהלי בקרה תואמים: "זה גם בעקבות דו"ח הביקורת החקירתית שפורסם לאחרונה", אמר אייזיק, "אך לא רק. הכול מוכוון לעבודה מסודרת של הלשכה עם נהלים מסודרים ובקרות".

ישיבת הוועד המנהל הראשונה בראשות אייזיק תתקיים ב-6 בינואר 2022, לאחר ישיבת מועצה ארצית שתקדים אותה. בישיבה יידונו ההצעות הנ"ל ונושאים נוספים שיעלו עד אז.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email