ועדות הלשכה מציגות: ההישגים הבולטים של השנתיים האחרונות

ביקשנו מיושבי ראש הוועדות לערוך סיכום מיוחד למחצית הקדנציה; חלק ג'
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליסו"ב, החברה הכלכלית

יו"ר החברה, סו"ב צביקה וינשטיין, מסכם:
1. ליסו"ב סוכנות הביטוח השכילה להחליף מנהל ולפתח ולהגדיל את היקף הפרמיות הנגבות בפוליסת שכולן מטיבות עם סוכני הביטוח.

2. המכללה – נושא שהדירקטוריון עסק בו רבות עקב קבלתה לקדנציה עם גירעון כבד, שלמרות תכניות עסקיות שהוגשו לא הצליחה להקטין את הגירעון. בסופו של תהליך ארוך הוחלט על הוצאת הלימודים להוצאת רישיון סוכן לגוף חיצוני, והנושא נחתם בימים אלה, כשהמשמעות שבשנת 2020 ייפסק הגירעון לחלוטין ובמקומו ייווצר רווח, אמנם קטן בהיקפו אך מרענן מול הגירעון המצטבר בשנים האחרונות.

במקביל, כל פעולות הכשרת סוכני הביטוח חברי לשכה והשתלמויות מקצועיות יישארו בידי הלשכה באחריות יו"ר המכללה, והתמיכה בהם אף תוגבר ויעשה מאמץ להגיע לכמה שיותר סוכני ביטוח חברי לשכה.

צביקה ויינשטיין | צילום: באדיבות הלשכה

ועדת הבריאות והסיעוד

יו"ר הוועדה, סו"ב איגור מורי, מסכם:
1. תכנית ההשתלמויות והסיורים המורחבת הגשימה את עצמה בשנתיים האחרונות. פירקתי, כפי שהבטחתי בתחילת הקדנציה, את התכניות הגדולות שנועדו למעטים והופקו במקומן מספר רב של השתלמויות וסיורים המלווים בהרצאות מקצועיות. את הפעילות מרכזים בהצלחה עופר חורש (השתלמויות והרצאות) ובן שרעבי (סיורים).

כל זאת במיקומים שונים – מרכז, השפלה, חיפה וירושלים. מרצים בהשתלמויות אלה בין היתר יועצי הבריאות הרבים של הלשכה שמספרם הוגדל משמעותית.

2. שינויים בענף ביטוחי הבריאות – התוצאות המאתגרות של רפורמת 2016 חייבו להמשיך את העבודה שהתחיל קודמי. כבר השנה ראינו חזרה של כיסוי מחליפי הניתוח כמוצר השלמה לפוליסות ישנות. יש חשיבות עליונה לכיסוי זה לצורך שימור הפוליסות הישנות של הסוכנים, שהתרעמו רבות על היעדרו, ושיפור מצב הלקוחות.

סו"ב מורי | צילום: גיא קרן
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email