ועדות הלשכה מציגות: ההישגים הבולטים של השנתיים האחרונות

ביקשנו מיושבי ראש הוועדות לערוך סיכום מיוחד למחצית הקדנציה; חלק ד'
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יו"ר הוועדה לקשרי קהילה סו"ב אלי שטרק, מסכם:

"הוועדה פעלה בשנתיים האחרונות בארגון אירועים ובשיפוץ מבנים:

1. התחלנו בנשף פורים בשיתוף איתוראן – נשף פורים לילדים אוטיסטים בקרית שמונה שבו השתתפו ילדים מכל האזור.
2. לאחר מכן ארגנו בר מצווה ל־16 ילדים מפנימיית רננים בזיכרון יעקב, היינו במנהרות הכותל והנחנו עם הילדים תפילין, שמחנו ורקדנו עם הילדים במסעדת מונטיפיורי בליווי להקת מתופפים. לאחר מכן הזמנו את כל 300 ילדי הפנימייה לאולמי טרה בקיסריה, הבאנו להם את להקת האולטראס ואת סטטיק ובן אל ואף חילקנו טאבלטים לילדי המצווה.
3. הפרויקט הבא היה שיפוץ מבני המגורים בפנימיית אפל בגן יבנה. הגענו 30 סוכנים בליווי אנשי איתוראן ושיפצנו 2 מבני מגורים במשך יומיים.
4. האירוע הבא היה בר/ת מצווה ל־24 ילדי פנימיית אהבה מקרית ביאליק. יצאנו עם הילדים למשך יומיים, התחלנו בירושלים במנהרות הכותל, הילדים נפגשו לראשונה עם היהדות ועם הכותל ואף הניחו תפילין. לאחר מכן אכלנו במסעדת מונטיפיורי ומשם המשכנו למצדה. עם שחר עלינו עם הילדים למצדה וביקרנו בבית הכנסת העתיק שם, הילדים הניחו שוב תפילין והתפללנו עם הילדים. לסיום חילקנו לילדים 24 טאבלטים. בדרך מהמצדה חזרה לפנימייה עצרנו במעיינות עין פשחה לרחיצה.
5. האירוע האחרון שעשינו בחודש אוקטובר האחרון, שיפצנו את "בית יחדיו" – מועדון לקשישים ולבני השכונה משיכון ב' בקרית שמונה. עבדנו במשך יומיים ושיפצנו את המקום מהיסוד ולאחר יומיים מסרנו את המקום לתושבי המקום שהודו לנו על העבודה שעשינו מכל הלב אני סבור בגדול, שזה שנותן נהנה פי 100 מזה שמקבל. אני קורא לסוכנים נוספים שיבואו
וישתתפו באירועים שאנו עורכים למען הקהילה. מי שהיה פעם אחת, לא מוותר ומגיע לאירועים הבאים".

סו"ב שטרק | צילום באדיבות הלשכה

ליסוב, סוכנות הביטוח של חברי הלשכה היו"ר, סו"ב עוזי ארגמן, מסכם:

"השנתיים שחלפו היו משופעות בפעילות בליסוב סוכנות הביטוח של סוכני הביטוח חברי הלשכה. הקפדנו שרק חברי הלשכה יהיו מבוטחים במסגרת תוכניות הביטוח המיועדות לחברי הלשכה. משמעות הדבר שגרעו מפוליסות הביטוח סוכנים שמנימוקים השמורים עמם הפסיקו את חברותם בלשכה. כך נעשה גם במהלך 2020 ובשנים שלאחר מכן.

1. חידשנו את ביטוח האחריות המקצועית והוספנו ללא עלות נוספת כיסוי לסיכוני סייבר צד ג'. כמו כן אפשרנו למבוטחים לרכוש כיסוי לביטוחי סייבר צד א' בפרמיה זולה במיוחד. סוכני ביטוח, חברי הלשכה ופעילים מורשים גם בתכנון פיננסי
ומפנים לקוחות לעולם ההשקעות האלטרנטיביות (אך אינם עוסקים בהשקעות אלטרנטיביות) אף הם מבוטחים באחריות מקצועית.
2. לביטוח אחריות מקצועית צורפו מספר רב של חברים שבעבר היו מבוטחים בחברות אחרות ולכן הפרמיה השנתית גדלה בכ־300 אלף שקל.
3. השנה השקנו פוליסת תאונות אישיות ייחודית לסוכני ביטוח הכוללת מרכיבי ביטוח סעודי ואובדן כושר עבודה. ההצטרפות לביטוח זה דלילה משום שככול הנראה החברים לא העמיקו בהיקף הכיסוי הביטוחי והתמקדו במחיר תוך מחשבה שמדובר בפוליסת תאונות אישיות סטנדרטית. אנו ממליצים לחברים לקרוא היטב את הפוליסה.
4. בחודש מרץ הקרוב תפקע פוליסת ביטוח הסיעוד הקולקטיבית בכלל חברה לביטוח. למעלה משנה טרחנו על מנת לבחון כיצד נתן לשמרה ולחדשה אולם כידוע הדבר לא הסתייע. בכל אופן, חברים שיהיו מעוניינים לעבור לביטוח פרט יוכלו לעשות כן בכפוף להנחות שסוכמו עם כלל. הצענו בעבר ואנו מציעים גם היום על המעוניינים במעבר לביטוח פרט לא
להתמהמה בסוף חודש מרץ לא נתן יהיה לרכוש את הפוליסה של חברי הלשכה.
5. חידשנו את הפוליסה למקרה מוות עבור החברים שרכשו את הפוליסה בעבר וגם זאת מבלי שנדרשנו לשינויים בפרמיה עקב תוצאות שליליות לתיק הביטוחי.
6. ליסוב לקחה חלק בנוכחות, הרצאות וצירוף חברים לביטוחים השונים בכל הכנסים – בסניפים, במחוזות ובכנסים ארציים ושנתיים. נוכחות זו תמשך גם בשנת 2020.
7. עם שובו של אריאל ארז לניהול סוכנות הביטוח הוגבר השירות לסוכנים באופן משמעותי ובימים אלה אנו קולטים כוח עזר לאריאל וזאת גם כן להגברת השירות לחברים.

חצי הקדנציה הייתה רבת פעילות ובמהלך 2020 נבחן מספר סוגי ביטוח נוספים שיהיו בתנאים ובמחירים הראויים לחברי הלשכה".

עוזי ארגמן | צילום: באדיבות המצולם
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email