ועדת הבריאות והסיעוד קיימה השתלמות נוספת ששודרה באינטרנט

מגוון מרצים לקחו חלק בהשתלמות שאורגנה תחת הכותרת: "הצורך בסוכן מקצועי", ועסקה בהיערכות הסוכנים לפעילות מטעם המוקדים והישירים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביום שני השבוע קיימה ועדת הבריאות והסיעוד של הלשכה את ההשתלמות השלישית מאז תחילת משבר הקורונה. ההשתלמות שודרה דרך עמוד הפייסבוק של המכללה לפיננסים וביטוח. ואורגנה על ידי סו"ב עופר חורש – מנהל תחום הכשרה בוועדת הבריאות.

המוטו של ההשתלמות היה "הצורך בסוכן מקצועי": בימים של פעילות מטעם המוקדים והישירים – רק סוכן ביטוח מקצועי יוכיח את עדיפותו.

את ההשתלמות הנחו: סו"ב איגור מורי, יו"ר הוועדה וסו"ב עופר חורש, מנהל תחום הכשרה בוועדה.

שינויים רבים והתפתחויות צפויים בעולם ביטוחי הבריאות בעקבות הקורונה. צילום: shutterstock

ד"ר ליאור כ"ץ וד"ר אריאל בנסון מהמרכז הרפואי הדסה העבירו הרצאה מעניינת בנושא: "לרדת במשקל ללא ניתוח וללא כאבים באמצעות טיפול ESG" – שיטה חדשנית המשמשת כמחליף ניתוח לניתוח בריאטרי, קיצור קיבה באנדוסקופיה.

בהמשך דיבר דיויד ארנון, ראש חטיבת הבריאות ומשנה למנכ"ל כלל ביטוח, על חוסר הוודאות ועל שינויים והתפתחויות צפויות בעולם ביטוחי הבריאות בעקבות הקורונה. ארנון ציין כי נכון לעכשיו פוליסות נסיעות לחו"ל מכסות מקרי קורונה, והמחיר נכון לעכשיו התייקר בצורה מתונה, אך צפויים שינויים במוצר. כמו כן, הזכיר את כתבי השירות אונליין שנכנסו בעקבות המשבר ואת הצורך דווקא בימים אלה לרכוש ביטוחי בריאות.

ד"ר יואב מנסטר, מנכ"ל ProGenetics, הסביר על בדיקות בתחום רפואה מונעת אישית ועל ההתמחויות של החברה שלו.

לסיום שמעו הסוכנים את עו"ד עדי בן אברהם, היועץ המשפטי של הלשכה, בעניין חשיבות הסוכן בניתוח תיק ביטוח בריאות ושבניגוד לעמדת רשות שוק ההון – לפעמים כפל ביטוח הוא צורך ממשי. עו"ד בן אברהם הביא כדוגמא תוספת של ביטוח תרופות בהתאמה אישית למבוטחי קולקטיבים וכמובן שאין כפל כשלמבוטח יש יותר מפוליסת אחת של מחלות קשות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email