ועדת הטכנולוגיה ערכה השתלמות בנושא תוכנות ויישומים למשרד הסוכן

אלפים צפו בהשתלמות בשידור חי ולמדו על הפיתוחים האחרונים בתחום. יו"ר הוועדה: "מסייעים לסוכנים לבחור אחת או יותר ממגוון התוכנות הקיימות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אתמול (ד') קיימה ועדת הטכנולוגיה של הלשכה את ההשתלמות החמישית בסדרת ההשתלמויות להכרת תוכנות ויישומים עבור משרדי סוכני הביטוח. ההשתלמות נעשתה במסגרת המכללה לפיננסים וביטוח, וכן הועברה בשידור חי באמצעות דף הפייסבוק של המרכז.

לדברי יו"ר ועדת הטכנולוגיה, סו"ב עמוס גואטה, סדרת ההשתלמויות זכתה להצלחה רבה של אלפי צפיות בשידור החי ולאחר מכן, בווידאו שעלה לדף הפייסבוק של המרכז להכשרת הסוכן.

הטכנולוגיה משנה את כללי המשחק | צילום: shutterstock

את ההשתלמות הנחו גואטה וסגנו, סו"ב מוטי הרשקו. חבר הוועדה, סו"ב ירום יצחק, השתתף גם הוא בהשתלמות והציג יישומים שפיתח עבור משרד הסוכן.

"מעניקים לסוכנים כלים"

בפאנל השתתפו נציגי חברות התוכנה הבאים: זיו ריקלין שהציג את מערכת HRclick מחברת Pay-it. המערכת מאפשרת למעסיקים לנהל תהליך דיגיטלי של קליטת עובד חדש בצורה פשוטה ומהירה. היא ייחודית בכך שהיא מאפשרת לתעדף, לעדכן ולהעביר מידע רלוונטי לסוכן של המעסיק, כך שיידע כי המעסיק גייס עובדים חדשים ובאפשרות הסוכן ללוות אותם מקצועית בזמן אמת בתהליך מימוש הזכאות הפנסיונית.

ירון פלח הציג את מערכת easyclaim, מערכת דיגיטלית להגשת תביעות בריאות, המאפשרת הגשת תביעת בריאות לחברות הביטוח בקלות ובמהירות.

יוני גרטי מ"שורנס טכנולוגיות" הציג את מערכת SURENSE לניהול לקוחות, לידים ותפעול כולל הזמנת מידעים. ייחודה של המערכת הוא הממשק קל לשימוש ולהטמעה, על בסיס נתונים אחוד, של מגוון רחב של דרישות הסוכנים כיום, בין היתר: אפליקציה ממותגת לקבלת מסלקה, הר הביטוח והעתקי פוליסות, כולל ייפויי כוח, בקליק אחד; מודול לקליטת לידים מכל מקור חיצוני, כגון אתר הסוכן; מודול לניהול תהליכים המאפשר להקצות תהליכים לגורם מטפל ולנהל אותם לפי תור עבודה; דוחות פרודוקציה אוטומטיים ללקוחות ועוד.

סו"ב גואטה: "אנו שבים ומדגישים שאנו לא ממליצים על אף אחת מהתוכנות שהוצגו במסגרת ההשתלמויות ומטרת החשיפה היא להעניק לציבור הסוכנים כלים לקבלת החלטות לגבי בחירת אחת או יותר ממגוון התוכנות הקיימות. אני מודה לסו"ב יוסי אנגלמן, נשיא הלשכה על התמיכה והעזרה הרבה לפעילות ועדת הטכנולוגיה; לחווה פרידמן יו"ר המכללה, לדבי מורנו מנהלת המכללה, ולשי בלייך מנהל מערכות המידע. אנו מודים לסוכנים הרבים שצפו בהשתלמויות ומזמינים אתכם להשתלמויות הבאות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email