ועדת הפיננסים בלשכה תארגן הדרכות לאוריינות פיננסית בבתי הספר

יו"ר הוועדה סקר בכנס הפיננסים את פעילות הוועדה שהוא עומד בראשה, וסיפר על ההדרכות המקצועיות ועל שיתוף הידע הפיננסי עם הסוכנים ועם הציבור
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"אני נרגש לעמוד בפני אולם מלא, בכנס פרונטלי לראשונה מאז 2019", פתח סו"ב דידי פרידלנדר, יו"ר ועדת הפיננסים בלשכה, את הכנס הראשון שהוא מארגן במסגרת תפקידו.

סו"ב פרידלנדר סקר את פעילות הוועדה בחודשים האחרונים, ואמר: "יחד עם חברי הוועדה אני צועד בחודשים האחרונים בניסיון להביא לכם הסוכנים מקסימום תועלת בכל אחד מהתחומים". לדבריו, בתחום הרגולטורי, פועלת הוועדה כבר מול הרגולטור ומול הכנסת בנושאים שונים כמו: העלאת תקרת ההפקדה לקופת גמל להשקעה; שיווק פוליסה פיננסית גם לחברות; עדכון גיל הזכאות לסעיף 125 ד' בהתאם לגיל הפרישה הרשמי.

סו"ב דידי פרידלנדר, יו"ר ועדת הפיננסים בלשכה בכנס הפיננסים 2022. צילום: גיא קרן

הוא התייחס גם להדרכות שמבצעת ומתכננת הוועדה: "גם הכנת מוצרים נוספים לסוכנים שמשווקים כבר פיננסים, וגם לסוכנים שעדיין לא נכנסו לעולם הפיננסים, באמצעות הדרכות על המוצרים הבסיסיים של קרנות השתלמות, קופות הגמל והפוליסות הפיננסיות, ואם בכל מה שקשור בכלל למיצוב סוכני הביטוח".

בסיום דבריו סיפר יו"ר ועדת הפיננסים בלשכה כי הוא פעיל בעשור האחרון בארגון "פעמונים" בהדרכות לאוריינות פיננסית בבתי הספר. "אני חושב שאם סוכנים נוספים יצטרפו לפעילות זו, לאו דווקא באמצעות ארגון פעמונים, אלא נארגן את זה בלשכה בצורה מסודרת כולל הכנת מערכי שיעור, ונתנדב בבתי הספר ונלמד את ילדי ישראל קצת פיננסים, ייטב לכולנו – גם לסוכני הביטוח ובוודאי לילדים שלנו ולאזרחי ישראל בכלל".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email