ועידת ים המלח להשקעות: "מהמקום הנמוך ביותר למקום הגבוה ביותר"

לשכת סוכני הביטוח תקיים את ועידת ים המלח הארצית שתתקיים ב־7־8 בספטמבר; במוקד הכנס: איך יוצאים מהמשבר הכלכלי, השקעות בשוק ההון, השקעות אלטרנטיביות ומטבעות דיגיטליים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לראשונה בתולדות הלשכה, כנס ארצי בן יומיים כולל לינה, בנוסף לכנסי אלמנטר ופנסיוני המתקיימים באילת. ב־7־8 בספטמבר הקרוב יתקיים כנס מחוזות ארצי במלון "ליאונרדו קלאב" שבים המלח, והוא יעסוק בתחום ההשקעות.

הסוכנים יוכלו ללון במלון "ליאונרדו קלאב" עצמו, וכן ובמלון "הרודס ים המלח" הסמוך. יש לציין, כי המחירים נוחים במיוחד, אבל מספר המקומות מוגבל. ההגעה לכנס היא עצמאית ויש אפשרות להשתתף רק בהרצאות תמורת 175 שקל ליום כולל ארוחות.

"טובי המרצים ישתתפו בכנס" | צילום: Shutterstock

"נושאים חמים"

את הכנס יזם סו"ב אבי שבי, יו"ר מחוז השפלה, וזאת, לדבריו, בעקבות ביקושים מהשטח – הן של סוכנים והן של לקוחותיהם. "אלה הנושאים הכי חמים בתקופה האחרונה שמעניינים את סוכני הביטוח וגם את מבוטחיהם.

"בראש אותם נושאים שמעניינים את הסוכנים – מצב שוק ההון בישראל ובעולם כיום, כמו גם דרכי פעולה ליציאה מהמשבר הכלכלי; מדובר בחדשנות וריענון הן מבחינת תכני הכנס והן מבחינת מיקומו – ים המלח.

"זה גם מתחבר לכותרת הוועידה: 'מהמקום הנמוך ביותר למקום הגבוה ביותר'", אומר סו"ב שבי שמבטיח כי "טובי המרצים של שוק ההון, הבנקאות הפרטית והמטבעות הדיגיטליים, ישתתפו בו. תכני הכנס יתמקדו בשוק ההון, בהשקעות חדשניות מחוץ לשוק ההון, מטבעות דיגיטליים, הלוואות ועוד".

כנס שלא יישכח

סו"ב מאיר רוטברג, יו"ר ועדת סניפים ומחוזות, שאחראי על ארגון הכנס לצד סו"ב שבי, מספר: "בעקבות היוזמה של סו"ב שבי ובעידודו של נשיא הלשכה, סו"ב שלמה אייזיק, פיתחנו כנס חדשני וייחודי תוך הבאת מיטב המרצים מתחום ההשקעות והבנקאות.

מאיר רוטברג | צילום: סיון פרג'

"בחרנו באזור ים המלח מאחר שחיפשנו מקום לא רחוק מדי אבל גם לא קרוב מדי, שהסוכנים יוכלו בכל זאת להתנתק מהיומיום שלהם וליהנות. הולך להיות כנס בל יישכח".

יאיר שלום, מנהל השיווק וארגון הכנסים בלשכה, שסוגר בימים אלה את רשימת המרצים בכנס, מוסיף: "אנחנו במגעים עם מספר חברי כנסת שישתתפו ברב שיח במסגרת הכנס; אחד המרצים הבולטים בכנס יהיה אורי נתן, מנכ"ל הבנק הדיגיטלי 'פפר' של בנק לאומי".

סו"ב אבי שבי | צילום: צאפלין סטודיו

עוד משתתפים בולטים: גיא ארמוני, מומחה לעולם הקריפטו ובעיקר לביטקוין; אסף בנאי, מנכ"ל משותף ב"פרופיט" שירצה על השקעות פיננסיות ואלטרנטיביות; אוהד וייגמן, מנכ"ל קבוצת "גלובל נט" על פתרונות השקעה אלטרנטיביים ופתרונות פיננסים ללקוחות מורכבים; סתיו שחם, מנכ"ל "סגמנט" המוכר מתוכנית הכרישים, מיקי קופל, מנכ"ל קופל גרופ, שלומי תמן, משנה למנכ"ל כלל, שיישא דברי ברכה בכנס, נווה דרומי, עיתונאית ופובליציסטית.

את החלק הבידורי בכנס ימלאו, בסגנון הטברנה היוונית, הזמרים סטאלוס ואורן חן בהופעה בערב שבין היום הראשון לשני בכנס.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email