ועידת עדיף: הוכרזו נבחרי השנה בענף הביטוח והפיננסים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בערב גאלה חגיגי של ועידת עדיף ה-14, שנערך השבוע, הוכרזו נבחרי השנה 2014 – בחירת עדיף, בשיתוף עיתונאי הביטוח ופיננסים. הבחירה התבצעה על בסיס ניתוח מקצועי שערכה פירמת ראיית החשבון והייעוץ דלויט. ואלה הזוכים:

חברת הביטוח הפנסיוני: מגדל חברה לביטוח

חברת ביטוח האלמנטר: איילון חברה לביטוח

חברת ביטוח הבריאות: הראל חברה לביטוח

סוכנות הביטוח בבעלות חברת ביטוח: אגם לידרים

סוכנות הביטוח העצמאית: יונט

גוף הגמל וההשתלמות: אלטשולר שחם גמל ופנסיה

קרן הפנסיה בבעלות בית השקעות: פסגות

קרן הפנסיה בבעלות חברת ביטוח: מנורה מבטחים

מערך הייעוץ הפנסיוני בבנקים: דיסקונט

במהלך הערב הוכרז גם על מוצר השנה: כתב השירות רפואה אישית – מבית מגדל, הכולל אבחון מהיר, טיפולים ומגוון שירותים. בנוסף הוכרז על זכייתו של פסגות, שהוביל מהלך חדשני בהקמת מרכז הידע לחינוך פיננסי.

בערב הוועידה הוענק ציון לשבח לשלמה חברה לביטוח, שהציגה תחת הנהלתו של אורי אומיד שיפור בתוצאות העסקיות, הרחיבה משמעותית את פעולתה עם סוכני ביטוח וזוכה להערכה רבה מצד הסוכנים. "היכולת שלנו לשנות תוך כדי ניהול היא מה שהוביל אותנו לכאן", אמר אומיד.

תרי ישכיל, סמנכ"לית השיווק והפרסום של פסגות, ציינה כי "הקמנו את מרכז הידע לחינוך פיננסי מתוך הבנה שרמת המודעות ורמת החרדה של הלקוחות עלו – בטח כולכם פה מרגישים את זה יום-יום – הלקוחות שואלים יותר ורוצים לדעת יותר".

גיל יניב, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת חיסכון ארוך טווח במגדל, אמר כי "השליחות של כולנו כאן היא לחפש יחס תחלופה ראוי לאזרחים. כל חולייה פה בשרשרת צריכה להירתם לטובת העניין ואנחנו עוד לא שם. השנה היתה מאתגרת, אבל שנה הבאה תהיה קשה הרבה יותר. אומרים שצריך לרוץ הכי מהר, ואז להגביר מהירות – זה מה שאנחנו צריכים לעשות".

במהלך הערב נערך טקס מפעל חיים למנחם קלי, מייסד ויו"ר קבוצת קלי, שאמר: "מנקודת הראות שלי, המלאכה הצפויה לי עדיין מרובה. אני לא הולך לשום מקום. בתחילת הדרך חשבתי שכל עוד אנשים עובדים – יהיה צורך בטיפול בנושא הפנסיה. מי חלם על החשיבות שיקבל נושא הפנסיה היום? בתחילת דרכי אמרתי שאין תוכנית פנסיונית אחת שטובה לכולם, אבל במדינת ישראל היום יש רק תוכנית פנסיונית אחת לכולם".

הוקרה נוספת נערכה לזאב אבן-חן, המנכ"ל היוצא של איגוד חברות הביטוח והתאחדות חברות ביטוח החיים. "כמי שהגיע מהמשטרה הייתי רגיל לתפישה שאף פעם אין משהו יותר חשוב ממה שאנחנו עושים שם", אמר אבן-חן, "אבל גיליתי עולם של דברים חשובים לא פחות".

שלמה אייזיק, מנכ"ל סוכנות יונט, שנבחרה לסוכנות הביטוח העצמאית של השנה, מסר בתגובה כי "אנחנו שמחים לקבל את התואר בפעם השלישית ברציפות. תודה ענקית לעובדי ולמנהלי יונט שגורמים לנו להיות הרבה יותר מאשר סוכנות ביטוח. נמשיך לצמוח ולהרחיב את פעילותנו מעבר לעולם מוצרי הביטוח, פלטפורמת העסקים שלנו רבה ומגוונת. על פי חוקי המונדיאל אנחנו צריכים כבר לקבל את מגן ההוקרה לצמיתות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email