זאב לנגזם: "לאורך השנים הקהילה נתנה לנו והיום אנחנו מנסים להחזיר לקהילה"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במשך 14 השנים האחרונות, יו"ר ועדת ביקורת של לשכת סוכני ביטוח, זאב לנגזם ורעייתו איטה, פעילים בעמותת "עושים מכל הלב", שהוקמה על ידי תנועת חב"ד, ומסייעים לחלק מדי שבוע סל מזון ל-500 עד 600 משפחות. בתקופות החגים, מספר לנגזם, מתרחבת החלוקה ל-2,300 עד 2,500 סלי מזון, בכפוף להיקף התרומות, שכן עלות כל סל נעה בסביבות 270 שקל.

לנגזם מספר כי "התקציב מגיע מאנשים טובים. במשך תקופה מסוימת, אילן בן דב היה תורם עיקרי. העמותה הוקמה בראשון לציון וכיום, יש 13 מרכזי חלוקת מזון – מדימונה ואופקים בדרום וצפונה". לנגזם אומר כי הוא ורעייתו פעילים בעמותה, כחלק מקבוצה של אנשים שתומכים, בהם גם כדורסלן העבר מוטי ארואסטי. העמותה הוקמה במטרה לתת סיוע למשפחות נזקקות ולילדים במצוקה. כיום, היא מחזיקה גם מרפאות שיניים לילדים עד גיל 12 ובית תמחוי ביבנה. הזוג לנגזם פעיל על בסיס קבוע גם בעמותה נוספת – ניצוצי הזוהר. מדובר במרכז טיפולי לבעלי נכויות קלות. המרכז הוקם ברמלה, בעזרת ראש העירייה יואל לביא.

לנגזם, שסייע לחבר בין העמותה לראש העירייה, מספר כי הם קיבלו מבנה, ששופץ בעלות של 3 מיליון שקלים – הכל מתרומות. כיום יש במקום בריכה טיפולית, חדר פיזיוטרפיה, מועדון, הקרנת סרטים, חוגים, חדר מחשבים ועוד. "לאורך השנים הקהילה נתנה לנו והיום אנחנו מנסים להחזיר לקהילה", מסכם לנגזם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email