אלון אבן חן: "זוכרים את העבר – מיישמים את העתיד"

כנס MDRT שיתקיים ב־7 בנובמבר יוקדש לזכרו של יואל תמרי ויעניק כלים מקצועיים לסוכנים. יו"ר הסניף הישראלי של הארגון: "רוצים לתת לסוכנים מוטיבציה להצלחה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ב־7 בנובמבר יתקיים כנס של מועדון ב MDRT ישראל במלון הרודס בהרצליה. זהו הכנס הראשון שעורך אלון אבן חן (CLU), אשר נכנס לפני כחודש וחצי לתפקידו כיו"ר MDRT ישראל. בימיו הראשונים בתפקיד כבר הספיק להשתתף במפגש "שולחן עגול" במשרדים הראשיים של הנהלת MDRT בשיקגו, בהשתתפות 24 ראשי מדינות כמו לבנון, פקיסטן ואבו דאבי.

את הכנס הראשון שלו בישראל בחר אבן חן להקדיש לזכרו של יואל תמרי, יו"ר MDRT ישראל בעבר, שהלך לעולמו לפני כעשרה חדשים. גם משפחתו של תמרי ז"ל מוזמנת להתארח בכנס. "יואל תמרי נשא נאום שלא יישכח בשנת 1987 כשהופיע על הבמה המרכזית של מועדון סוכני הביטוח היוקרתי ה־MDRT בכנס בארה"ב", מספר אבן חן. "בחלקו הראשון של הכנס בהרצליה נקרין חלקים נכבדים מדבריו בנאומו אז בארה"ב. יואל היה יליד דרום אפריקה ושלט היטב באנגלית, נאומו הוא בלתי נשכח. הוא היה דמות מרכזית, מקצועית ומשפיעה בקרב סוכני MDRT בישראל ובעולם. יואל הוא העבר אותו אנו זוכרים ומוקירים. בחלק האחר של הכנס בהרצליה נעסוק בנושאים מקצועיים ובמרכזם איך מתמודדים עם בעיות ההווה, תוך שאנחנו מפיקים לקחים מהעבר ובונים את עצמנו לעתיד", מסביר אבן חן.

אלון אבן חן
אלון אבן חן

בכנס ישתתפו גם עו"ד ירון שמיר, מתכנן פנסיוני ופרישה, שידבר על ההזדמנויות של הסוכן הפנסיוני לאור השינויים האחרונים בתחום בשנת 2016 ,ומירה בר (CLU), מנהלת תחום הגיל השלישי במנורה מבטחים, שתרצה על יישום ההזדמנויות בגיל השלישי. בנוסף, בכנס יתארח בכיר מחו"ל אנדריי ואן ורנברג מבלגיה, יו"ר הברוקרים העצמאיים ב־BIPAR (הפדרציה האירופית של ברוקרים לביטוח). תחת הכותרת "ביטוח באירופה-מציאות אחרת?", יספר ואן ורנברג על התמודדותם של סוכני הביטוח עם הרגולציה המשתנה באירופה.

כמו כן, בכנס ישתתפו השרה לשוויון חברתי, גילה גמליאל, שתעלה נושאים חברתיים בהן היא עוסקת במסגרת תפקידה בממשלה, ועו"ד ג'ון גבע, שישתף את הנוכחים בסיפוריו המרתקים מבית המשפט תחת הנושא "הפתעות בבית המשפט".

הכנס ייסגר בהרצאה יוצאת דופן של איתן חרמון, שרגלו נקטעה בעקבות פציעה קשה במלחמת לבנון השנייה ב־2006. חרמון החל לרוץ בעקבות פציעתו הקשה, זכה במקום הראשון במרתון לקטועי רגליים בלונדון אשתקד והפך למרצה מבוקש שמדגיש את חשיבות המוטיבציה בדרך להצלחה. "אנחנו רוצים ללמד את הסוכנים איך להרים את הכפפה גם עם הקשיים הרגולטוריים, התחרות הקשה והידע הנגיש לציבור- ולתת להם כלים מקצועיים ומוטיבציה שאפשר להצליח", מסכם אבן חן.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email