זום אאוט – הכנסים הארציים הפרונטאליים חוזרים

כנס הבריאות הארצי יהיה הראשון שיתקיים במתכונת פרונטלית בגני התערוכה ב־ 23 ביוני. בסוף אוקטובר ייערך באילת כנס משותף לאלמנטר וחיים/פנסיוני
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לאחר למעלה משנה בה נאלצו חברי וחברות הלשכה להשתתף בכנסים מקוונים ב"זום" בשל מגפת הקורונה, הוחלט על חזרת הכנסים הארציים הפרונטליים. זאת בעקבות השינויים בהנחיות משרד הבריאות שכעת מאפשרים כנסים אלו.

הכנס הראשון שיתקיים במתכונת "הרגילה" יהיה כנס הבריאות הארצי, שייערך ב-23 ביוני בגני התערוכה.

לדברי סו"ב איגור מורי, יו"ר ועדת הבריאות והסיעוד בלשכה, הוועדה החלה בבניית תוכנית הכנס, שיהיה בעיקרון כנס מקצועי. בימים הקרובים יקבלו הסוכנים והסוכנות הודעה על קיום הכנס וההרשמה אליו תיפתח בעוד מספר שבועות. "זו בשורה גדולה", אומר סו"ב מורי: "יש הבדל גדול בין השתתפות בכנס על מסך לבין השתתפות בכנס שבו אפשר להיפגש פיזית, וכן – גם להתחבק. נעשה כל מה שאפשר כדי שחברי וחברות הלשכה ירגישו שהם חוזרים לחיים".

חוזרים למתכונת הכנסים הרגילה | צילום: shutterstock

הכנס השני הוא כנס הפיננסים הארצי, שיתקיים ב-14 ביולי, כנראה גם בגני התערוכה. בוועדה שבראשות סו"ב לידור לבקוביץ, החלו כבר לעבוד במרץ על תוכנית הכנס; הכנס השנתי הארצי של MDRT ישראל ייערך בירושלים ב-15-16 ביולי, במלון מצודת זאב, כולל לינה במלון.

כנס העצמת הנשים בלשכה יתקיים ב-20 ביולי. עוד לא ברור היכן. על הכנס אחראית הוועדה להעצמת נשים בלשכה שבראשות סו"ב מיכל וינצר.

חוזרים גם לאילת

וגולת הכותרת – כנס פנסיה/חיים ואלמנטר שייערך במשותף באילת ב-25-28 באוקטובר. כנס חיים/פנסיוני היה הכנס הראשון שבוטל בשנת 2020, בעקבות התפרצות מגפת הקורונה, לאחר שהיה אמור להתקיים במרץ 2020. כנס אלמנטר מתקיים באופן קבוע בחודשים אוקטובר/נובמבר בכל שנה (הכנס האחרון היה דיגיטלי) ולכן הוחלט לאחד את שני הכנסים. ב-24 באוקטובר, יום לפני כנס הלשכה, יתקיים באילת כנס MDRT, בהתאם למסורת.

מ"מ נשיא הלשכה סו"ב יוסי אנגלמן מסר כי ההחלטה התקבלה בהתרגשות גדולה: "התחושה היא שחוזרים לחיים הרגילים של לפני הקורונה. חזרת הכנס השנתי הארצי לאילת משמחת במיוחד, ואנחנו מצפים להשתתפות חסרת תקדים בכנס, לפגישות ליד הנדנדה, לחיוכים והחיבוקים, לשיחות הבלתי אמצעיות, ולפגישות בלאונג'".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email