“זו גאווה גדולה לראות את בוגרי המכללה מצליחים בעולם הביטוח”

הכירו את עובדי לשכת סוכני ביטוח שפועלים מאחורי הקלעים ודואגים לתפקוד השוטף של הלשכה. והשבוע: ג'ולי בללי, רכזת ההדרכה והקורסים ואחראית על הניהול הפדגוגי של המכללה לפיננסים וביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ותק בעבודה: 10 שנים
מצב משפחתי: רווקה

תארי את תפקידך. איך ניראה יום העבודה שלך?
“במסגרת תפקידי אני עוסקת בליווי ובהכוונת סטודנטים, בתכנון קורסים, בשיווק ובפרסום. בתחום ליווי הסטודנטים, אני מייעצת ובונה מסלול לימודים מותאם לכל מועמד המתעניין בלימודים. הייעוץ כולל הסבר מעמיק לגבי מהלך ההכשרה והקורסים במגמות הלימוד השונות. בהמשך אני נותנת מענה לכל בעיה שנוצרת במהלך הלימודים, בין היתר, הרשמה לקורסי המשך, ליווי הסטודנטים ברישום לבחינות משרד האוצר ותמיכה טכנית באתרי התרגול לבחינות המפקח.
"בתחום תכנון הקורסים, אני אחראית על בניית הסילבוס של כל הקורסים, קביעת לוח הזמנים של ההרצאות בהתאם למועדי בחינות משרד האוצר וכן הכנת חומרי הלימוד ועדכונם בהתאם לשינויים בענף הביטוח.
"בתחום השיווק והפרסום, אני אחראית על תחזוקת האתר של המכללה, שיעלה בקרוב לאוויר. כמו כן, אני מייצגת את המכללה בכנסים ועוסקת בפרסום המכללה בערוצים השונים”.

בללי. “סוכן ביטוח הוא יועץ כלכלי לכל דבר”

מה את אוהבת בעבודתך?
“זו גאווה גדולה לראות את בוגרי המכללה מסיימים את לימודיהם, משתלבים בענף הביטוח, מתקדמים ומצליחים בתפקידם כסוכני ביטוח וכעובדים בחברות ובסוכנויות”.

האם העבודה בלשכה שינתה את דעתך על סוכני הביטוח? מה את חושבת עליהם?
“בהחלט שינתה. אני מאמינה שסוכן בימינו הוא יועץ כלכלי לכל דבר ועניין. תחומי הפעילות שלו נרחבים והוא בעל ידע רב ומומחיות בתחומים מגוונים. אין תחליף לסוכן הביטוח המקצועי והמיומן המעניק יחס אישי לכל מבוטח”.

מה את עושה בדרך כלל בסופי שבוע?
“בסופי שבוע אני אוהבת להיות עם המשפחה בארוחת שישי ולהיפגש עם חברים להליכה, לסרט או להצגה טובה”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email