זזים בצמרת: יוסי ורסנו מחליף את דודי עמית כיו“ר תת הוועדה לפיננסים

יובל ארנון מינה את יוסי ורסנו ליו"ר תת הוועדה לנושאים פיננסים. "עלינו להיות הסמכות איתה מתכננים את העתיד"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יו"ר תת הוועדה לנושא פיננסים, דודי עמית, החליט לפרוש מתפקידו לאחר למעלה משנה לאור רצונו להתמקד ולפתח את משרדו. יו"ר הוועדה הפנסיונית, יובל ארנון, מינה במקומו את חבר הוועדה יוסי ורסנו אשר יוביל תחום זה עד לתום הקדנציה.

בישיבת הוועדה שנערכה השבוע הודה ארנון לעמית על תרומתו לקידום הנושא הפיננסי בקרב סוכני הלשכה ואיחל הצלחה רבה למחליפו. "דודי עמית התחיל להטמיע את נושא הפיננסים בקרב סוכני הביטוח בעיקר בכנסים הארציים ובמחוזות", אמר ארנון. "הוא בעיקר התרכז בדור הצעיר הפתוח יותר לנושא. אני בטוח שיוסי ורסנו ימשיך ביתר שאת את הפעילות הזאת".

יו"ר תת הוועדה היוצא, עמית, התייחס לחשיבות תחום הפיננסים. "אני סבור שכל סוכן ביטוח צריך לעסוק גם בתחום הפיננסים", אמר. "זה חלק מהמעטפת לטיפול בתא המשפחתי. דחפתי את הנושא בכל כנס ובמחוזות. לצערי רוב הסוכנים עדיין אדישים וחוששים מכניסה לתחום, שהוא העתיד מבחינת חיזוק הפרנסה שלהם".

חדש יוסי ורסנו
"ככל שלאזרח תהיה 'מפת דרכים' ברורה, כך הנאמנות של הציבור לשמירה על מקורות החיסכון שלו תגבר". ורסנו

האני מאמין

לדעתו של היו"ר הנכנס האתגר שניצב בפני הוועדה הוא הפיכת הסוכן הפנסיוני לאוטוריטה פיננסית בעיני אזרחי ישראל. "עלינו להיות הסמכות איתה מתכננים את העתיד הקצר, הבינוני והארוך", הוא קבע. "ככל שלאזרח תהיה 'מפת דרכים' ברורה, לאירועים פיננסים כמו החלפת רכב, קיום אירוע משפחתי, לימודים גבוהים לילדים והחלפת דירה, כך הנאמנות של הציבור לשמירה על מקורות החיסכון שלו תגבר, כמו גם הקשר עם הסוכן הפיננסי. לסוכן יש את מלוא היכולות, לסייע לאזרח בתכנון 'צבע הכסף' מבחינת שימוש נכון במקורות הכספיים שעומדים לרשותו".

"ככל שאנו נותנים שירות לציבור בהשגת אשראי, כפי שכבר קורה היום על חשבון הצבירות, עלינו להיות מתוגמלים על כך", הוסיף ורסנו והציג יעדים להגדלת מספר החברים בוועדה, בדגש על פיזור גיאוגרפי. "זאת כדי להנגיש את התחום הפיננסי לכל הסניפים, המחוזות וחברי הלשכה", הוא הסביר. "אני מבקש גם להודות לחברי, דודי עמית, על פעילותו עד כה, כמו גם הפתיחות והנכונות לסייע לוועדה בעתיד".

ורסנו (CFP), הוא חיפאי בן 34, מבעלי סוכנות הביטוח "ידע". הוא נמצא בתחום הביטוח מאז 2008 וחבר הלשכה מאז 2010.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email