"זיו פתרונות חכמים בביטוח" – הראשונה בישראל שזכתה לקבל את "תו אמון הציבור"

בתום תהליך ארוך שבחן את נהלי העבודה, קיבלה הסוכנות את התו שמהווה הצהרה כי מדובר בעסק המחויב לכללי הגינות, אמינות ושקיפות של ארגון אמון הציבור
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

נפרצה תקרת האיכות: "זיו פתרונות חכמים בביטוח" היא סוכנות הביטוח הראשונה בישראל שקיבלה את תו אמון הציבור. הסוכנות, שבבעלות סו"ב יואל זיו, יו"ר ועדת הבריאות והסיעוד היוצא בלשכת סוכני ביטוח, נחשבת לסוכנות הביטוח המובילה בתחום ביטוחי הנסיעות. היא הראשונה והיחידה בישראל אשר זכתה לקבל את התו המעיד על מחויבות להגינות ושקיפות מול המבוטחים.
לדברי רונן רגב כביר, מנכ"ל אמון הציבור: "אנו גאים בעוד עסק שבחר להצטרף אלינו, ובהחלטה אמיצה בחר להנחיל ולהשריש בארגונו נהלי עבודה של שקיפות והגינות ולשים את הצרכן במרכז. יתרה מכך אנו רואים בסוכנות 'זיו פתרונות חכמים בביטוח' פורצת דרך בענף הביטוח ושמחים לראות בה שותפה שלנו בשינוי התפיסה שבשמה הארגון שלנו פועל. אנו קוראים לסוכנויות ביטוח נוספות להצטרף אלינו למען קידום הוגנות בעסקים".
סו"ב זיו, מייסד ומנהל הסוכנות אמר כי "אנו גאים לקבל את ההכרה החשובה באיכות נהלי עבודתנו, מאמצים לחיקנו את הביקורת השוטפת של ארגון אמון הציבור ומתחייבים לפעול באופן הגון והוגן למען מבוטחינו". עוד הוסיף זיו: "אני קורא לכל סוכני הביטוח לעשות את המאמץ הנדרש על מנת לשמור על רמה גבוהה של הוגנות ואמון, ולהצטרף לרשימה המובחרת של העסקים המחזיקים בתו".

סו"ב זיו. "קורא לכל הסוכנים לשמור על רמה גבוהה של הוגנות ואמון"

"זיו פתרונות חכמים בביטוח" קיבלה את "תו אמון הציבור" בתום תהליך ארוך של בחינת נהלי העבודה. משמעות התו היא כי הסוכנות שומרת על מספר עקרונות וביניהם: אמת והגינות בפרסום, שמירה על פרטיות וכיבוד החוק, הגינות בקיום ועריכת חוזים, גילוי נאות ושקיפות מידע, ואחריות למוצר ושירות נאות.

ארגון אמון הציבור הוא ארגון חברתי, שהוקם במטרה לקדם הגינות בהתנהלותם של עסקים ומוסדות ציבוריים בישראל באמצעות כלים מקצועיים מגוונים. רק עסקים אשר על פניו נמצאו על ידי אמון הציבור כמי שעומדים בכללי הארגון, רשאים להגיש את מועמדותם לקבלת התו. תו אמון הציבור מסמן לצרכנים עם מי כדאי לעשות עסקים והוא הצהרה של העסק כלפי הציבור כי הוא מחויב לכללי ההגינות, האמינות והשקיפות שקבע ארגון אמון הציבור, וכי הוא נתון להליך בקרה של הארגון. לקוחות אשר טיפול העסק בהם אינו לשביעות רצונם רשאים לפנות למוקד התלונות של אמון הציבור.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email