זילכה: "לשכת סוכני הביטוח מנוהלת כלכלית באחריות ובמקצועיות"

הוועד המנהל אישר השבוע להעביר את מאזן 2019 לאישור המועצה הארצית
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הוועד המנהל של הלשכה אישר השבוע להעביר את הדו"חות הכספיים ומאזן 2019 לאישור המועצה הארצית. לאישור זה קדמו אישורים של ועדת הכספים ושל דירקטוריון ליסו"ב, החברה הכלכלית של הלשכה.

בוועדה ציינו את העבודה המהירה והמעמיקה שעשו על מנת לעמוד בלוחות הזמנים ולאפשר את רצף עבודת הלשכה במיוחד בעידן הקורונה. בשיחה עם יו"ר ועדת הכספים, סמי זילכה, הוא מסכם את האתגרים שניצבו בפני הוועדה: "זה רגע של הקלה וסיפוק אחרי סיום אתגר מאזן 19 והעברת השרביט לאישור המועצה הארצית, עכשיו הכדור בידיים שלהם. בישיבה האחרונה סגרנו את מאזן 19 והתחלנו בבדיקת תקציב מול ביצוע של 2020, שכלל בלשכת סוכני ביטוח אי ניצול תקציב בצל תקופת הקורונה וביטול כנס אילת וכנסים מחוזיים אחרים".

זילכה | צילום באדיבות הלשכה

לדבריו, בצל הקורונה, "שנת 2020 אופיינה בהגדלת התקציב לצד התייעלות והגברת השתלמויות דיגיטליות להעשרת הידע של סוכני הביטוח".

עוד הוא מציין, כי לגבי ליסוב החברה הכלכלית של הלשכה, ניתן ביטוי גם לשינוי העיקרי של העברת המכללה ללימודי רישיון לסוכן ביטוח למכללת BDO . "כמו כן, פועלת תת ועדת השקעות לשמירה על
כספי העמותה והחברה הכלכלית אל מול בתי ההשקעות המלווים אותנו לאורך השנים. הכספים מושקעים בצורה סולידית ובהתאם לתקנות", הסביר זילכה.

לסיכום, "כדי להבין את איכות עבודת הוועדה צריך להסתכל על סגל החברים הרחב שעבד על זה בהם: סגן יו"ר הוועדה סו"ב דורון רוזנבלום, וסוכני הביטוח אורי מיכאלי, רועי יוכל, שלמה אדמוני, יעקב בוטנרו, עמנואל רובינשטיין ואלינור כבירי, לצד עובדי הלשכה בהם מבקר הפנים רו"ח מוטי גולנסקי, רחל שרעבי מנהלת הכספים ומנכ"ל הלשכה מוטי ארבל".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email