זעזועים במגדל: אמיל וינשל פורש במפתיע מתפקידו

המשנה למנכ"ל מגדל הודיע על פרישתו שנה וחצי בלבד מאז נכנס לתפקיד. גם ניצן צעיר הרים, סמנכ"ל ומנהל תחום ביטוח כללי במגדל, הודיע על פרישתו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

רו"ח אמיל וינשל, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה במגדל חברה לביטוח, הודיע על רצונו לפרוש מתפקידו, וזאת שנה וחצי בלבד מאז הגיע למגדל, לאחר שכיהן כמנכ"ל איילון ביטוח. נודע כי התפקיד הוצע לאתי אלישקוב, שפרשה לאחרונה מתפקידה כמנכ"ל איילון
אחזקות, אך מקורבים לה טוענים כי לא תיקח את התפקיד.

גם ניצן צעיר הרים, סמנכ"ל ומנהל תחום ביטוח כללי במגדל, הודיע על רצונו לפרוש מתפקידו. השניים מסרו שהם רוצים לצאת לדרך חדשה. צעיר הרים הגיע עמו למגדל בתחילת 2016, ועזיבתו יחד עם וינשל אינה מפתיעה. ההערכות הן שפרישתם נובעת מחילוקי דעות עם המנכ"ל, עופר אליהו.

וינשל הגיע לקבוצת מגדל לאחר שמילא מגוון רחב של תפקידים בכירים בתחום הביטוח. במגדל ניהל בהצלחה את חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה שלה, וקידם את מכירות הקבוצה במכלול התחומים, הן בתחומי חיסכון ארוך טווח ובריאות והן בתחומי הביטוח הכללי, והעמיק את קשריה עם ערוצי ההפצה שלה.

צעיר הרים, שמילא שורה של תפקידים בכירים בתעשייה ובעל ניסיון רב שנים בתחום הביטוח, הוביל את תחום הביטוח הכללי במגדל ותרם רבות להישגי הקבוצה וקידומה בתחום זה.

וינשל. פרש לאחר שנה וחצי בתפקיד

"אני רוצה להודות למר עופר אליהו וכל יתר מנהלי ועובדי הקבוצה על ההזדמנות שנתנו לי להיות חלק מקבוצת מגדל ולהוביל יחד איתם את קידום הצד העסקי של הקבוצה בתקופה מאתגרת, הן מבחינה עסקית והן מבחינה רגולטורית", מסר וינשל. "אין לי ספק כי מגדל, כקבוצה שמובילה את תעשיית הביטוח והפיננסים בישראל, הינה בעלת כוח ההפצה החזק והמשמעותי ביותר בתעשייה בארץ".

אליהו, מנכ"ל מגדל, הודה לשניים על תרומתם הניכרת בתקופת העבודה משותפת שלהם במגדל. לדבריו, "מדובר בשני מנהלים מנוסים ומקצוענים שסייעו למגדל בתקופת עבודתם להשגת היעדים שהוצבו להם בתחומי אחריותם ואני מאחל להם הצלחה רבה בדרכם החדשה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email