חברות ביטוח בינלאומיות יסייעו באיתור הסטארט-אפים הבאים בתחום האינשורטק

מנורה מבטחים ו-IBM ישתפו פעולות עם חברות ביטוח מכל העולם בכדי לחשוף את הטכנולוגיות הישראליות שיסייעו לענף הביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קבוצת מנורה מבטחים וחברות ביטוח בינלאומיות מארה"ב, אירופה ויפן יאתרו יחדיו, באמצעות תוכנית האקסלרציה Alpha Zone של IBM, סטארט-אפים ישראליים עם טכנולוגיות חדשניות הפועלים בתחומי האינשורטק, דיגיטל, דאטה, AI, סייבר וחווית לקוח.

חברות הביטוח הבינלאומיות שישתתפו בתוכנית האקסלרציה הינן: מנורה מבטחים (ישראל), AXA Next – מאיצת החדשנות של קבוצת AXA (צרפת), Allianz (גרמניה), FM Global (ארה"ב),Dai-ichi Life (יפן) ו-Qualitas (מקסיקו).

משה מורגנשטרן. צילום: יח"צ מנורה

החיבור בין החברות המובילות בעולם יסייע באיתור טכנולוגיות חדשניות בתחומי הביטוח ויאפשר לחברות הסטארט-אפ הישראליות לחשוף את עצמן לחברות ביטוח בינלאומיות למטרת שיתופי פעולה והשקעות.

"חיבור מנצח"

הסטארט-אפים אשר יתקבלו לתוכנית האקסלרציה שתארך חצי שנה, יקבלו ליווי טכנולוגי ועסקי על ידי מנטורים מובילים מחברות ביטוח בינלאומיות ועל ידי מומחי טכנולוגיה של IBM בארץ ובעולם, חלל עבודה ב-IBM וקרדיט עבור שירותי ענן של IBM בסכום של עד 120 אלף דולר בשנה.

בנוסף, הסטארט-אפים יזכו לאפשרות של ביצוע בדיקות היתכנות, הטמעת המוצרים ב"מנורה מבטחים" ובחברות הביטוח הבינלאומיות המשתתפות בתוכנית והזדמנות לקבל השקעה מחברות ביטוח מובילות בעולם.

משה מורגנשטרן, משנה למנכ"ל ומנהל אגף טכנולוגיות במנורה מבטחים, מציין: "יצרנו במנורה מבטחים חיבור מנצח עם חברות ביטוח בינלאומיות מובילות בשיתוף IBM על מנת לאתר ולהשקיע בסטארט-אפים וטכנולוגיות חדשניות בתחום האינשורטק, הדיגיטל והדאטה. אני בטוח שהחיבור הזה מהווה הזדמנות מיוחדת לסטארט-אפים ישראלים בתחום האינשורטק, אשר יקבלו את מלוא הכלים הנדרשים והמתקדמים ביותר, אפשרות ליישום והטמעה בפעילות העסקית של חברות ביטוח והשקעות על ידי חברות מובילות בעולם".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email