חברות הביטוח ממשיכות להירתם למען תושבי הדרום

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הפניקס חברה לביטוח מעניקה הטבה מיוחדת לתושבים ולקוחות עסקיים הרוכשים פוליסה לדירה, לרכב (מקיף) או לעסק שלהם (במסגרת מסלולי ה-Extra), המתגוררים בטווח של עד 40 ק"מ מרצועת עזה.

ההטבה כוללת חודש נוסף חינם, כך שכל לקוח שרוכש את הפוליסה ייהנה מביטוח של 13 חודשים במחיר של 12 חודשים. את ההטבה ניתן יהיה לממש אצל כל אחד מסוכני הביטוח של הפניקס. לראשונה יוכלו גם בעלי עסקים קטנים להצטרף למסלולי ה-Extra של הפניקס (משרדים, בתי מלאכה, חנויות וקליניקות-מרפאות פרטיות), וליהנות מהטבת חודש נוסף חינם. ההטבה תינתן עד לערב ראש השנה (24.9.14).

לדברי אייל בן-סימון, משנה למנכ"ל הפניקס ומנהל תחום ביטוח כללי "בימים שבהם תושבי הדרום מתאוששים מהמערכה בדרום, חברת הפניקס רואה בסיוע לתושבים ובחיזוקם ערך ראשון במעלה. במעלה. נמשיך במאמצינו בשביל להקל על התושבים והעסקים הקטנים לחזור לשגרת החיים בצורה המהירה והנוחה ביותר".

מגדל חברה לביטוח בדקה בימים האחרונים כיצד עוד היא יכולה לעזור ולתרום לחיילים המשרתים במסגרת מבצע צוק איתן. מהבדיקה עלה כי יש צורך דחוף במטענים לטלפונים סלולריים, כדי שהחיילים היוצאים להפוגות התרעננות מהלחימה בשטח יוכלו להטעין את הטלפונים שלהם ולהתקשר למשפחות שדואגות להם בבית.

מגדל רכשה עבור חיילי צה"ל מאות מטענים אוניברסליים, שמאפשרים להטעין את הטלפונים ללא חשמל וללא צורך בטעינה מוקדמת. המטענים נארזו על ידי עובדי מגדל, והועברו ליחידות הלוחמות השונות. תרומת המטענים מצטרפת לשאר הפעילויות של מגדל בימי המלחמה, בהן אירוח ילדי עובדים מהדרום, שיגור חבילות שי לחיילים, תרומה לחברה למתנ"סים שמפעילה כ-30 מרכזי פעילות בדרום הארץ, רכישת ערכות יצירה ואמנות לילדים בדרום הארץ, שנאלצים לבלות את החופש הגדול במקלטים, ומימון הסעות של ילדים מאזור הדרום לימי הפוגה בסינמה סיטי בהרצליה ועוד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email