חברי ביה"ד של הלשכה ישתתפו בסדרת הדרכות ייעודיות להעשרת הידע בתחום המשפט

סו"ב קובי צרפתי, יו"ר ביה"ד: "המטרה היא לקדם את מקצועיותם של חברי בית הדין תוך הקניית כלים ומיומנויות לצורך ניהול הליכים המתקיימים בביה"ד"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברי בית הדין של לשכת סוכני הביטוח, בראשות סו"ב קובי צרפתי, החלו השבוע בסדרת מפגשי הדרכה ייעודית במטרה להעשיר את ידיעותיהם בתחום המשפט. את ההדרכה, שנפרסת כאמור על מספר מפגשים, מעביר עו"ד יניב מאיר, היועץ המקצועי של הלשכה.

במפגשם הראשון במשרדי לשכה, דנו חברי בית הדין במספר נושאים הקשורים בתקנון בית הדין, ביניהם: בחוק הבוררות, תשכ"ח – 1968, סמכויות בית הדין וסדרי דין הקשורים בניהול כתבי טענות בבית-הדין.

סו"ב קובי צרפתי | צילום: באדיבות המצולם
איכות והוגנות

לדברי סו"ב קובי צרפתי, יו"ר בית הדין, מטרת ההדרכה היא "לקדם את מקצועיותם של חברי בית הדין תוך הקניית כלים ומיומנויות לצורך ניהול הליכים המתקיימים בו, ומתוך שימת דגש לעמידה על איכותו של בית הדין.

"במהלך זה", הסביר סו"ב צרפתי, "יש כדי להצביע על כוונת בית הדין לשמש גוף מקצועי וראוי לטובת חברי הלשכה, גוף עצמאי בין מוסדות הלשכה, אשר נשען על אמון חברי העמותה – זו בלבד כדי להטיל חובה על חברי בית הדין להקפיד שבעתיים על מקצועיות, איכות, הגונות ושקיפות פסקי הדין שיצאו תחת ידיהם.

"ברצוני להודות לחברים שהקדישו את זמנם להעשרה חשובה ועל האווירה האוהדת והתומכת. אני מבקש להודות לעו"ד יניב מאיר על שהעביר לחברים מידיעותיו באופן בהיר, ממוקד ומקצועי".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email