חברי הכנסת הערביים יסייעו בקידום הצעות חוק בהן פעילה הלשכה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בפגישה שהתקיימה ביום שלישי השבוע (חוה"מ סוכות) בין חברי הכנסת עאידה תומא סלימאן ועבד אל־חכים חאג' יחיא מהרשימה המשותפת וח"כ סלאח סעד מהמחנה הציוני לבין נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד ויו"ר הוועדה האלמנטרית סו"ב ישראל גרטי, סקרו ראשי הלשכה את הצעות החוק אותן פועלת הלשכה לקדם. בין ההצעות הצעת החוק שהוגשה בידי ח"כ מיקי זוהר (ליכוד), המחייבת יצרן בחובת הנמקה בכל סירוב התקשרות עם סוכן ובכל מקרה של הפסקת עבודה עם סוכן. בפגישה הוחלט לעבות את הצעת החוק ולחייב את היצרנים לבדוק את רווחיות הסוכן במכלול ענפי הביטוח ולא רק בנושא ביטוחי החובה.

עוד נדונה בפגישה הצעת החוק הנבנית בימים אלו בלשכה, שתכליתה לחייב את חברות הליסינג וחברות ההשכרה בביטוח צד ג' – פעולה שתשים סוף לכאוס השורר בתחום זה כאשר רכב נפגע על ידי רכב השייך לחברות ההשכרה והליסינג ואינו מחויב היום בחובת ביטוח. חברי הכנסת הביעו תמיכה בהצעות החוק והבטיחו לסייע לקדם אותן וליצור תמיכה רחבה ככל הניתן וחוצת מפלגות כבר בפתיחת מושב החורף.

ראשי הלשכה עם חברי הכנסת | צילום: באדיבות הלשכה

הפגישה שאורגנה על ידי סו"ב עדווי עטאף סגן יו"ר הוועדה האלמנטרית, התקיימה בכפר טורען. במפגש נדונו גם בעיות נוספות המעסיקות את סו־ כני המגזר הערבי לרבות קידום דור ההמשך במש־ רדים והכנסת דם חדש וצעיר לענף.

במפגש השתתפו ראשי סוכני הביטוח במגזר הע־ רבי וביניהם עדאל מחאג'נה, עלי טריף, מוחמד חטיב, מוחמד מסאלחה, סקאנדר חאדד, חאתם עמאר וג'אמל עבאדי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email