"חברי הלשכה הרגישו שיש תמורה בעד האגרה"

שאלנו סוכנים שהגיעו לכנס אלמנטר 2014 כיצד הם מסכמים את השבוע. אלה תשובותיהם:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שמעון אזולאי:

"כנס אלמנטר היה מעניין ומאורגן למופת. כמות המשתתפים בו היתה מרגשת ונוכחות הדור הצעיר יחד עם הוותיק היתה מאוד בולטת לעין וגם מרגשת. אין ספק שהלשכה, יחד עם העומד בראשה אריה אברמוביץ, עושה עבודת קודש".

יו"ר סניף נתניה יוסי אנגלמן:

"הכנס היה מוצלח מאוד. אני חושב שניכר כי הבעת אמון של סוכנים שלא היו בכנסים הקודמים חוזרת – יש נוכחות גדולה יותר של סוכנים וזה הדבר הכי חשוב ביותר במבחן התוצאה. ישנה גם הבעת אמון בפעולות הלשכה, בדרך של הנשיא ושל הוועד המנהל. "מבחינה מקצועית הכנס היה ערוך בצורה מדהימה, והשילוב עם מופעי הבידור והאמנים, כולל ההנחיה של ליאור סושרד, היה מוצלח מאוד. היו הרצאות ברמה גבוהה והורגש כי אריאל מונין עשה עבודה מאוד יסודית בפן המקצועי. בפן הארגוני, אריק ורדי כבר למוד כנסים ורואים שהוא יודע בדיוק איך לעשות זאת. הכל התנהל למופת, אבל המבחן האמיתי היה בידיו של אריאל והוא עמד בו בכבוד רב. הדברים שאמר בנאום הפתיחה הגיעו מהלב ונגעו ברבים שישבו באולם".

יו"ר מחוז תל אביב עמוס גואטה:

"כנס אלמנטר 2014 היה מעניין, מהנה ופורה. הוא הכיל הרבה הרצאות חשובות וריגושים. אחת ההרצאות החשובות היתה למשל הרצאתו של חגי שפירא, לשעבר מנכ"ל שירביט וכיום יועץ ומנהל פרויקטים ביטוחיים, שחשף כמי שהיה שם את העובדה שעל אף שענף ביטוחי החובה הוא הרווחי והנחשק ביותר בחברות הביטוח סוכני הביטוח מתוגמלים עליו בעמלת רעב זעומה שאינה מכסה לעתים קרובות את עלות הפקה פוליסת החובה.

,הרצאה חשובה נוספת היתה של אלדד הלוי, כיום מנכ"ל חברת Second Opinion וממייסדי קבוצת שחר בעבר, שנתן מבט מבפנים על כל נושא הטיפול בנזקי מים, נקודות חשובות שיכולות לתרום רבות לוועדה האלמנטרית שמטפלת במרץ בבעיה. לסיכום, ישר כוח למארגנים שעמלו על הכנס חודשים רבים והביאו אותו לשיא חדש. נתראה בכנס הבא".

יו"ר סניף רחובות/ נס ציונה אודי הוד: "כנס אלמנטר היה אחד האירועים הטובים ביותר שהעמידה הלשכה, הן במישור המקצועי – בדגש על הגיוון בתחום האלמנטרי: דוגמת ההתייחסות לעמלות ביטוח רכב חובה, והן במישור של היענות הסוכנים לשתף פעולה בכנס ולתת פידבקים. בשיחות עם סוכנים מסביב על הכנס הם ציינו שביעות רצון, וניכר כי לעומת הפעמים הקודמות יש שיפור והתקדמות בארגון ובתכנים.

"סוכני הביטוח חברי הלשכה חשים שיש תמורה בעד האגרה. אנשים אמרו שבהחלט יגיעו שוב לכנסים. רוב הסוכנים אמרו שירצו להשתתף בכנסים נוספים בכל המישורים, כולל ימי עיון של סניפים ומחוזות. הרמה המקצועית של הכנס נתנה לסוכנים את ההרגשה שהביטוח הוא מקצוע, שחייבים לשמר בו את הכשירות המקצועית".

אלון ורדי: "זה היה אחד הכנסים הטובים שבהם השתתפתי מבחינת ארגון ותוכן. שאפו למארגנים וללשכה".

ורדה לבקוביץ: "אני חושבת שהיה כנס מדהים. ההרצאות היו מקסימות ומעניינות, נכחתי ברובן. המסיבות היו מאוד נחמדות. היה כיף להיפגש עם כל החברים. שאפו על הקונספט החדש לפיו ארוחת הערב קדמה לאירוע. הסדר הזה היה הרבה יותר יעיל ומוצלח. עם זאת, אולי הייתי מוותרת על נאום המפקחת על הביטוח דורית סלינגר בערב הפתיחה. נפגעתי מדבריה, נראה שהיא ממש לא מתייחסת לסוכני הביטוח. גם שעות הפנאי, האוכל וההפי האוור היו מאורגנים למופת. הביזנס והפלז'ר היו משולבים יחד וזה עבד מצוין.

"מטרת רב השיח בנושא המנטורים היתה בעיקר קריאה לסוכנים מבוגרים לתת מזמנם לדור ההמשך. שמרתי על היותי מנטורית בסוד ארבע שנים וחצי מפאת כבודם ומכיוון שהעדפתי לתת בסתר, אבל יעל כהן חשפה אותי לבסוף, והשתתפתי ברב השיח במטרה לעודד עוד ותיקים להשתתף בפרויקט. הצעירים חייבים לקבל מאתנו הוותיקים עזרה, מכיוון שהשינויים התכופים בחוק עלולים להפיל אותם. אנחנו חייבים לעזור להם. אני פונה שוב לסוכנים ומבקשת שייתנו מזמנם".

משה מורנו: "כל הכנס היה מעולה מבחינתי. האירועים היו ברמה גבוהה יותר מהרגיל. אהבתי את השינוי בין היום לערב, אז הכנס עצמו נהפך לבילוי ועדיין היה חלק אינטגרלי מהכנס. זו היתה חגיגה בפני עצמה".

עאדל מחאג'נה: "הכנס היה מאורגן היטב, התכנים וההרצאות היו מאוד מקצועיים. ההתרשמות של סוכנים רבים היתה מאוד חיובית. אנשים שבכל שנה משתתפים בכנס ציינו כי כנס אלמנטר הזה היה אחד המוצלחים. וחייבים לציין שלא פשוט לארגן כנס למספר רב כל כך של משתתפים – 1,500 סוכנים הגיעו לכנס הזה".

אריה נאור: "היה כנס מוצלח מאוד. אני חושב שהיו נושאים מעניינים והרצאות טובות. גם מבחינת הווי ובידור היה מאוד מוצלח, אפילו מעט מיוחד ושונה מהרגיל. אין לי מלה רעה להגיד. הבעתי את שביעות רצוני גם בפני יו"ר הוועדה לביטוח כללי אריאל מונין".

יו"ר ועדת האתיקה חוה פרידמן-וינרב: "ארגון הכנס היה יוצא מן הכלל, עם אפס תקלות. התכנים המקצועיים היו מעולים. זה אחד הכנסים היותר מלאי תוכן שבהם הייתי בשנים האחרונות והייתי בכנסים רבים של הלשכה. מבחינה זו כל הכבוד. היה מרתק ומעניין".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email