חברי הלשכה התנדבו במשט סיום לימודים של ילדי עמותת גיבורים קטנים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עמותת גיבורים קטנים קיימה השבוע משט סיום לימודים ל-180 בוגרים בני 21 של התנועה, בהשתתפות 41 יאכטות שיצאו מהמרינה בהרצליה ללב ים, ופגשו שם את הסטי"ל משייטת 3 שמאמצת את הילדים.

לדברי יו"ר הוועדה לפעילות ולקשרי קהילה בלשכה ואחת ממקימות העמותה מיכל וינצר, "הסט"יל היה לא מובן מאליו. זה היה מאוד מרגש. ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר שהוא לא מבין איך הבאנו את הסטי"ל, לאחר שהוא לא הצליח לרתום את חיל הים ביום העצמאות. אין מה לעשות, קשה לעמוד בפני החיוך של הילדים האלה".

כשהילדים חזרו מהמשט חיכו להם ארוחת צהריים ודי.ג'יי באולם קסיופיאה בקניון ארנה. "הדובדבן שבקצפת היה טל מוסרי שבא זה שנה רביעית להופיע בטקס. הוא בקושי הצליח לשיר שני שירים, מכיוון שהילדים עטו עליו וביקשו חתימות ותמונות".

לדבריה, "קיבלנו פידבקים ממנהלות בתי הספר ומההורים שהיה אירוע מצוין ושהילדים עדיין מתרגשים. וינצר מספרת כי לאירוע המרגש הגיעו סוכנים רבים שמתנדבים יום-יום. "הכנסתי כחלק מתוכנית העבודה של הוועדה את ההשתלבות באירועי העמותה". באירוע השתתפו והתנדבו הסוכנות רבקה גרבר, שרה שטיינמן, אתי גבע, יפית תמיר, מיכל שילה. כמו כן השתתפו הסוכנים מרקו כהן, נתי אברהמי ורמי דנגור.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email