חברי הלשכה מספידים את ארז גוטמן ז"ל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מנכ"ל הלשכה מוטי קינן: "הכרתי את ארז כסוכן ביטוח, ומהר מאוד עליתי על כישוריו ויכולתו המקצועית ושיבצתי אותו כמרצה בכנס ביטוח ופיננסים לפני כשלוש שנים. הוא נתן הרצאה על חשיבות השיווק הפיננסי והפנסיוני, ובאותה עת גיליתי כמה הוא מוכשר ובעל יכולות מעולות של העברת מסרים. הוא התגלה במלוא גדולתו, כסוכן צנוע, מוכשר, מקצוען, מתחבב על אנשים, מעביר מידע בצורה שקופה ובהירה והוא זכה לאהדה גדולה.

"בעקבות הכנס, סוכנים ביקשו את עזרתו והוא סייע באדיבות רבה, בנועם הליכות. הוא היה בעל יכולת ביטוי וכתיבה בלתי רגילה. הוא היה דגם של סוכן ששאפנו שכל הסוכנים יהיו כמותו. היתה לו תחושת שליחות והוא ראה בבני אדם חשיבות גדולה במסגרת המקצוע – על כן נתן למבוטחיו מעטפת ומטרייה ביטוחית שתתאים לצורכיהם. עצוב לנו וקשה לקבל את הבשורה הזו".

יו"ר ועדת הטכנולוגיה ראובן רפ: "ארז היה בסך הכל בן 39, כשלפתע פתאום, ללא שום הכנה מוקדמת, עצם את עיניו בפעם האחרונה. ביום שלישי בסביבות 9:00 התפשטה השמועה כאש בשדה קוצים: ארז גוטמן נפטר. זה לא נתפש. רק לפני שבועיים, הופיע כאן, על הבמה המרכזית בכנס הפיננסים של לשכת סוכני הביטוח, שאירגן בתפקידו כיו"ר תת הוועדה לפיננסים. כנס מרתק בתכניו. הוא זכה לשבחים רבים על הארגון המופתי.

"את ארז, בחור חכם וצנוע, הכרתי לראשונה בעת שהרצה בכנס ביטוח חיים באילת ב-2012. זו היתה הרצאה מרתקת מפי איש צעיר, על הדרך שבה הוא מתמודד עם התנגדויות בעבודתו כסוכן ביטוח. הייתי גאה לשמוע דברים כה יפים וחכמים. מאז עקבתי אחריו. הוא השתלב בפעילות בלשכה והשנה אף קיבל תפקיד כה מרשים: יו"ר תת הוועדה לפיננסים. לא היה ספק שאין ראוי ממנו לתפקיד זה. שמענו על התקדמותו בעבודתו, בקריירה שלו ובמשרדו החדש, שאליו עבר מהמרכז. ובאחת, נגמר הכל. זה לא נתפש. עצוב ומזעזע כאחד, עד כמה אנחנו בני חלוף ואיננו יכולים לצפות דבר. ארז השאיר אחריו אשה ושני ילדים ואלפי ידידים, מכרים ולקוחות כואבים. יהי זכרו ברוך".

יו"ר ועדת סניפים, אירועים וגיוס חברים אריק ורדי: "לפני כחמש שנים, במסגרת פרויקט שקידמתי לגיוס סוכנים חדשים וצעירים לפעילות בלשכה, נענה בחור צעיר, נמרץ ומלא חן לפנייתי. באותו הרגע הבנתי שמולי יושב סוכן ביטוח כפי שדמיינתי ורציתי לגייס לפעילות בלשכה. הוא היה מודל לסוכן העתידי, בסיס להנהגה חדשה ורעננה. רק דבר אחד ביקש באותה פגישה: שאם הוא מתחיל פעילות, חשוב לו שזו תהיה פעילות בעלת תוכן ואסרטיביות כדי שיוכל לתרום מניסיונו. הוא ביקש להצטרף לוועדה לביטוח פנסיוני ובמסגרתה לעסוק בתחום שכל כך אהב: פיננסים. אירגנתי לו פגישה עם יו"ר הוועדה דאז, זאת לאחר מאמצים ושכנועים כי הוועדה היתה כבר בתפוסה מלאה, וארז התחיל בפעילותו, המריא לשחקים ובוודאי הצדיק את האמון שרכש בלבי.

"באחרונה שמחתי לעזור ולארגן עבורו כנס, יום עיון, וכך להרגיש ולגעת בפסגה. מהבחינה המקצועית, הכנס היה לתפארת וארז שמח כל כך שהצליח. חלפו כמה ימים ושוב פניתי אליו כדי לקבל עזרתו ולשתף אותו בצוות היגוי של מיזם חדש שהלשכה מקדמת. הוא נענה בחיוב, רק ביקש כמו הפעם הראשונה שנפגשנו: 'אני רוצה לתרום ולהיות חלק פעיל, לא רק לבוא לישיבות'. לצערי, ארז כבר לא יהיה נוכח בפגישה שקבענו. הוא השאיר חלל שקשה יהיה למלא. יהי זכרו ברוך".

יו"ר הוועדה לביטוח כללי אריאל מונין: "גם אנחנו, העובדים בענף שכולו ניהול סיכונים וסטטיסטיקות כואבות, המומים כשהסטטיסטיקה הכה כואבת מגיעה לפתחו של חבר ועמית למקצוע. מעבר לפיתוח הסוכנות, ארז לקח על עצמו גם להוביל דבר חדש: את הוועדה הפיננסית שהוקמה לראשונה, וכמו כל דבר חדש שנדרש לו אופטימיות, ארז היה האיש הנכון וידע להביא את כל הקסם האישי שלו, יכולותיו ומעל לכל את האופטימיות הרבה שבה ניחן, אל מהלך ראשוני שכזה. האבדה גדולה למשפחה ולחברים הקרובים, אך זו אבדה גם לנו, חברי הלשכה וועדות המתנדבים".

יו"ר מחוז חיפה והצפון ליאור רוזנפלד: "קיבלתי את הידיעה ביום שלישי ב-8.00 בתדהמה מוחלטת. ארז היה סוכן מקצועי ואיכותי, אך יותר מכל – בן אדם. רק בחמישי שעבר שוחחנו על פעילות משותפת לוועדת הפיננסים ולמחוז הצפון וסיכמנו שנדבר בינואר, מה שכבר לא יקרה לצערי. עצוב היה לראות בהלוויה את אשתו השבורה לרסיסים ולדעת שממתינים לו בבית שני ילדים קטנים שאותם לא יראה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email