חברי המועצה הארצית מסכמים קדנציה ונפרדים

המלצות ועדת הביקורת יושמו במלואן וכי הלשכה מתנהלת בשקיפות מלאה ועל פי הנהלים. חברי המועצה סיכמו את הקדנציה, הודו לנשיא הלשכה אריה אברמוביץ ונפרדו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביום רביעי התקיימו ישיבות המועצה הארצית והאסיפה הכללית האחרונות לקדנציה זו, במלון דן אכדיה בהרצליה. תקציבי הלשכה, ליסו"ב החברה הכלכלית, והמכללה לפיננסים וביטוח, לשנת 2018, אושרו ברוב קולות. עוד הוחלט כי דמי החבר לשנת 2018 , יוותרו ללא שינוי, בדומה ל־17 השנים האחרונות. יו"ר ועדת הביקורת, סו"ב דוד בכר, עדכן כי המלצות ועדת הביקורת יושמו במלואן וכי הלשכה מתנהלת בשקיפות מלאה ועל פי הנהלים. חברי המועצה סיכמו את הקדנציה, הודו לנשיא הלשכה אריה אברמוביץ ונפרדו:

סו"ב דני קסלמן, יו"ר מחוז השרון
"אני מסיים בימים אלה קדנציה חמישית כחבר מועצה ארצית. אני יכול לומר שהישיבות שנוהלו על ידי יו"ר המועצה זאב פרלשטיין והנשיא אריה אברמוביץ תרמו לנו הרבה מאוד. זה זמן נכון לומר לך תודה רבה בשם מחוז השרון, ארבעת יושבי ראש הסניפים – אהבנו לעבוד אתך. דאגת לנו, עשית הרבה למען הסוכנים. על כך תבורך ושיהיה הצלחה בכל אשר תפנה. מנהל השיווק בלשכה שי שמש, זו היד הימנית של כל החברים, אחד האנשים הבולטים שעזרו לנו, לי ולכל חברי הצוות שלי. תודה רבה בשם כל הסוכנים".

סו"ב אריה אופיר, יו"ר ועדת תקנון
"משהו שהתגלה לי במהלך הקדנציה זה העשייה המדהימה של ההנהגה הנוכחית. אני משווה את הפעילות לרכבת שיש שם קטר שמושך, אני חושב שאריה היה גם קטר דוחף וגם מושך. בלעדיך לא הייתה כזו עשייה בלשכה. אני יודע איך הפעלת אותי, ובטוח שעשית את זה לכולם. עשית מעל ומעבר. התוצאות שאנחנו רואים, הקשר שנוצר עם כל חברי הכנסת, ההישגים בכל התחומים הרגולטורים, ההישגים בנושא הצערת הלשכה, אף פעם לא ראיתי כל כך הרבה צעירים בכנס באילת, נהניתי לראות את זה, אם זה לא סממן בשבילנו מה כן. מיכל וינצר הביאה תרומה מדהימה לקהילה, אנחנו יכולים להתגאות בכל מה שעשינו, גם בתקנון החדש שיצא לדרך ויעשה המון סדר בלשכה. זה גם מה שאריה דחף אליו – להשאיר אחריו סדר. המועצה תשנה את פניה מקצה לקצה, היא תהיה מועצה עם שיניים. זו תהיה האסיפה הכללית, המוסד העליון, זה שינוי מבורך שקרה בזכותכם. הבחירות במתכונת החדשה זה מבורך, חסכנו חצי מיליון שקל רק בזכות שינוי שיטת הבחירות. אני רוצה לאחל שנמשיך בעשייה הזאת".

סו"ב דביר רפ, יו"ר ועדת הצעירים
"תודה רבה לאריה על הרצון והאמון להקים ועדה כזאת. אחרי 4 שנים רציתי לספר על הפעילויות שעשינו בשנים האחרונות. ערכנו מספר מפגשים שהפכו למסורת ככנסים שנתיים לצעירים. הם היו בידוריים וגם מקצועיים. תודה ליובל ארנון, אריאל מונין ויואל זיו – ערכנו הרבה הדרכות מקצועיות ואני רוצה להודות על כל הידע המקצועי שנתתם לסוכנים. יזמתי רעיון לשילוב בין הקרן להכוונת חיילים ולשכת סוכני ביטוח; לדעתי זה אחד הדברים החשובים. מנכ"ל הלשכה רענן שמחי ומנכ"ל המכללה רונן דניאלי עזרו לנו, ואחרי 3 וחצי שנים של עבודה קשה זה יצא לדרך. הפרויקט הביא ללשכה תלמידים חדשים והכנסות חדשות. יזמנו את המיזם הבין דורי בשילוב הסניורים, זה נותן אופק זהב לשני הצדדים. בכל הכנסים באילת נתנו במה לסוכנים צעירים ופתחנו תכנית ייעודית לצעירים וחשוב להפוך אותה למסורת".

רפ. "תוכנית ייעודית לצעירים"

סו"ב עוזי ארגמן, יו"ר ועדת רווחה
"אפתח בתודות לאריה על 4 שנים מלאות בעשייה. לא הייתי בתפקיד בלשכה לפני כן, ונכנסתי בלי ידיעה מה לעשות. קיבלתי עזרה גדולה מאריה ומהרבה חברים וזו ההזדמנות להגיד תודה לכל חברי הוועדות. לפני שנתיים חתמנו על הסכם שיתוף פעולה עם בנק יהב, והיום 800 חשבונות נמצאים בתנאים אטרקטיביים לחברי לשכה. שיתוף הפעולה עם ישראכרט גדל כמעט פי חמישה. כשנכנסתי לתפקיד היו 700 כרטיסי אשראי, היום יש לנו 3,300 כרטיסים, עם הטבות לסוכנים. אחד הדברים שאני גאה בהם זה נושא המלגות, תחילה הם היו בסך של 50 אלף שקל, הגענו ל־100 אלף שקל, והבטחה ל־180 אלף שקל בשנה הבאה. גם השנה סיימנו בהצלחה גדולה את פרויקט לוחות השנה עם 250 אלף לוחות שנה שנמכרו, והצלחנו להוציא שני מסעות לפולין, מסורת חשובה שיש להמשיך להוביל אותה".

סו"ב יוסי מנור, יו"ר MDRT אירופה
"בקדנציה החולפת זכינו לראשונה לעמוד בראשות MDRT אירופה, וזה לא מעט בזכותו של חברי אריה. ה־MDRT מופיע בכל מקום ופינה בעולם ואנחנו זוכים למעמד מאוד מכובד גם בדיונים ובמסגרות אחרות. אנחנו הרבה יותר קרובים לאירופה ושם אנחנו מיוצגים ב־BIPAR. השנה הצגנו לאירופאים את עבודת הוועדה הציבורית לבחינת עתיד ענף הביטוח. כל אירופה מוטרדת מאוד ממעמד הסוכן, ונשיא הלשכה הגיע להרצאה מיוחדת לכל חברי הארגון והלשכות המובילות באירופה. הם ראו את העבודה העוצמתית שנעשית כאן בישראל, ובוחנים כיצד ניתן ליישם חלק מהמסקנות גם באירופה. אין ספק שאנו נתפסים כפורצי דרך בתחום החשיבה קדימה. תודה רבה, אריה, על כל הפעילות הרבה שיצרת בנושא".

סו"ב מיכה אדוני, יו"ר מחוז חיפה והצפון
"הלשכה בקדנציה הזו עשתה מהפך בלתי רגיל. אני זוכר בעבר שאני וקובי ורדי עשינו את כל הכנסים לבד בצפון, ללא כל סיוע מהלשכה, והיום הכל נעשה בצורה מתוקתקת ומתוכננת שנה מראש. כל הכבוד לרענן, אריה ולשי שמש שעושים עבודת קודש. אני רוצה לציין את כל יושבי ראש הוועדות שעשו עבודת קודש, כולם השתדלו מאוד והיו הישגים גדולים בקדנציה ללשכה. המהפך הדרמטי שעשה רענן שמחי מלשכה מיושנת לחדשנית הוא מבורך. יו"ר ועדת הכספים אבי ברוך, שניהל את הדוחות הכספיים והתקציב בצורה שקופה וראויה. יום לאחר הבחירות הסוערות אני מבקש שכולנו נהיה יד אחת ונתמוך בנשיא שייבחר".

סו"ב יואל זיו, יו”ר ועדת בריאות וסיעוד
"אני רוצה להגיד שהופתעתי מהטלפון שקיבלתי מאריה אברמוביץ לפני ארבע שנים, בו ביקש ממני להיות יו”ר ועדת הבריאות והסיעוד של הלשכה. לא הייתי מתומכיו בבחירות לנשיאות ולכן הערכתי את בחירתו המקצועית, דבר אשר חייב אותי להתאמץ ולהצליח. “נראה לי כי פעלנו באופן אחראי לטובת ציבור סוכני הביטוח, שמרנו על האינטרסים שלנו ושל המבוטחים שלנו מול הפיקוח ומול חברות הביטוח. עזרנו למאות סוכנים אשר פנו אלינו בבקשות אישיות לטובתם ולטובת המבוטחים שלהם. “נהניתי להיות חבר בוועד המנהל, להכיר קולגות אחראיים ואכפתיים שמקדישים את רוב זמנם ומרצם לטובת סוכני הביטוח. “אני מרגיש שאנחנו משאירים לשכה חזקה עם לובינג חזק במסדרונות הכנסת, לשכה שהרימה ראש לגובההעיניים של חברות הביטוח והרגולטור. “אני מודה לאריה, נשיא הלשכה, שידע להוביל אותנו בחוכמה והכניס בנו מוטיבציה להצליח”.

זיו. "לובינג חזק במסדרונות הכנסת"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email