חברי MDRT התארחו לכנס מקצועי מיוחד בחברת מגדל

הכנס מצטרף לסבב ישיבות עבודה, שערכו חברי הנהלת הארגון, בראשות היו"ר אלברט גבאי, עם בכירי חברות הביטוח; גבאי: "תודתי למגדל על כנס מעשיר, מפרה ומהנה, שהוסיף ותרם לרוח הגבית המרשימה לה אנו זוכים מצד חברות הביטוח"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברי וחברות ארגון MDRT התארחו בשבוע שעבר בחברת מגדל, לכנס מקצועי מיוחד בתחום מוצרי הסיכונים לפרט. סמיכות מועד הכנס לראש השנה היוותה הזדמנות גם להרמת כוסית משותפת לרגל השנה העברית החדשה.

את הכנס, שנשא את השם: "עוצמת השליחות", פתחו ליאור רביב, המשנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הלקוחות של מגדל, וגד מילר, מנהל המכירות הארצי, תוך שהם מדגישים בדבריהם את מיקומם של סוכנות וסוכני MDRT בחזית הידע, השירות והשיווק של מעטפת הפתרונות לפרט ולמשפחה בתחומי ההגנות, הפנסיה והפיננסיים.

אלברט גבאי | צילום סו"ב נאוה ויקלמן

דבריהם של בכירי מגדל נתמכו על־ידי אלברט גבאי, יו"ר MDRT, שהצהיר כי הארגון בראשותו הציב שני יעדים מרכזיים: צירוף יותר סוכנים לשורותיו והצערת גיל החברים. גבאי הודה במילים חמות למגדל על עריכת הכנס וכן על שיתוף הפעולה, שיישומו בא לידי ביטוי, בין היתר, באמצעות קבוצות דיון עם סוכניה הצעירים של מגדל. לקבוצות אלו, טען יו"ר MDRT, תרומה משמעותית בהפריה הדדית, בהחלפת דעות ובקבלת השראה ורעיונות לשכלול טכניקות המכירה.

גם נשיא לשכת סוכני ביטוח, סו"ב ליאור רוזנפלד, השתתף בכנס ואמר כי הוא גאה בחברות וחברי MDRT, שהינם מהבולטים ומהמצטיינים בסוכני הביטוח. "תמיכה ענפית כמו זו של מגדל", הוא הוסיף. "תמנף את המודעות הציבורית ליכולות הגבוהות של חברי ."MDRT

תכני הכנס

הפרק המקצועי של הכנס כלל את הרצאתה של טל רוזן, מנהלת מכירות ארצית בבריאות ובריסק במגדל, שהציגה את העלייה בשיעורי התחלואה במחלת הסרטן בישראל ואת הפערים בין מערכת הבריאות הציבורית לפרטית. לדבריה, לסוכנים תפקיד משמעותי בדאגה לבריאות לקוחותיהם ולמילוי שליחותם באופן המשלב מקצועיות גבוהה ורגישות מרבית.

בנוסף, הרצה בפני הסוכנות והסוכנים פרופ' גבי ברבש, לשעבר מנכ"ל משרד הבריאות ומנהל המרכז הרפואי איכילוב, שהתייחס בדבריו לטרנד הבריאותי החדש, Intermittent Fasting, המצביע על קשר מדעי בין הפחתת צריכת קלוריות לבין הארכת חיים.

את מסכת הדוברים חתמה הרצאת המוטיבציה של נועם גרשוני, שסיפר על סיפורו האישי, מעורר ההשראה, מפציעה קשה במלחמת לבנון השנייה ועד לזכייה במדליית זהב באולימפיאדת הנכים בלונדון 2012 ולהדלקת המשואה ביום העצמאות ה־70 למדינת ישראל.

אלברט גבאי, יו"ר MDRT, מסר: "אין לי ספק כי כנס מיוחד זה, כחלק מפלטפורמות רחבות של שיתופי פעולה עם החברה, יתרום להבאת בשורת הארגון לסוכנים רבים. זהו צעד חשוב נוסף בקידום ארגון MDRT ישראל, המצטרף לרוח הגבית המרשימה לה אנו זוכים מצד חברות הביטוח". בתוך כך, ערכו לאחרונה חברי הנהלת MDRT סבב ישיבות עבודה עם הנהלות חברות הביטוח הגדולות. לדברי נאוה ויקלמן, חברת ועדת ההיגוי: "בישיבות דנו בדרכים להידוק הקשר ולהעצמת הארגון, שהינו הפורום הראשי לחילופי רעיונות, הגברת המוטיבציה וללמידת טכניקות מכירה. מה שמוליך אותנו, על אף הקשיים הרבים במציאות עבודתנו, היא בראש ובראשונה השליחות, שאנחנו נושאים למען הלקוחות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email