חברי MDRT ישראל בדרך לכינוס השנתי באורלנדו

לקראת הכינוס השנתי של MDRT שיתרחש היום, מספר יו"ר MDRT ישראל על הצפוי בכנס ועל הייחודיות שלו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ב-4 ביוני יתאספו באורלנדו שבפלורידה למעלה מ־12 אלף מבקרים מכל מדינות העולם כמעט. הם לא יבואו לבקר בדיסניוורלד או בסיוורלד ואם כן, זה יהיה רק כבונוס. המטרה העיקרית של הביקור היא הכינוס השנתי של MDRT.

בכנס ישתתפו החברים הישראלים אשר הזדרזו להירשם לכנס מבעוד מועד. המכסה התמלאה בקצב מסחרר שלא היה מעולם בכנסי ה־MDRT, ובין הנוסעים ניתן למצוא את סו"ב יצחק שלומוביץ, סו"ב אורית מסחרי סגל, סו"ב אלברט גבאי CLU ,סו"ב ארנון ביגר, מ"מ נשיא הלשכה סו"ב אורי צפריר וסו"ב דני אייל שרק לאחרונה הצטרף ל־MDRT. בנוסף, סו"ב יוסי אנגלמן יניף את דגל ישראל בטקס הדגלים המסורתי והמרגש.

MDRT הוא הארגון המוביל של בכירי סוכני ביטוח חיים ויועצים פיננסיים המונה יותר, מ־60,000 חברים בעולם כש־120 מתוכם בישראל. הכינוס מבטיח להיות מרתק, מקצועי, ססגוני ומופלא כמיטב מסורת הארגון. הכינוס סובב השנה סביב מוטיב של חדשנות והשראה, והמרצים בבמה המרכזית ובסדנאות השונות יתייחסו לכך בהרצאותיהם.

בטקס הפתיחה תופיע הזמרת הדרום קוריאנית דמי לם, אשר ייצגה את אוסטרליה באירוויזיון של 2016 וזכתה במקום השני. על הבמה המרכזית של הכינוס נראה בין השאר את אריק בולס, נשיא חברת changers Game ושחקן פוטבול בניו יורק ג‘טס ובגרין ביי פאקרס בעברו, המסייע לאנשים לגלות ולמצות את הפוטנציאל החבוי בהם, ג‘ייני לים, מנכ“לית חברת Happiness Delivering שתסביר מדוע תרבות מבוססת אושר הופכת להיות אחד מהיתרונות התחרותיים המרכזיים בכלכלה המודרנית.


סו"ב אלון אבן חן

בנוסף ישתתפו בכנס גם קרולין קייסי, שמגדירה את עצמה "כחולמת מסוכנת" ולטענתה היא כבר מחכה לחלוק עם משתתפי הכינוס את האמנות שרכשה – "לעולם לא להתייאש וליפול בצורה מרהיבה". גיא קאווסקי, מיוצרי מחשב המקינטוש, שייעץ והיה שותף בסטרטאפים רבים, יחתור ללמד את המשתתפים כיצד פרטים וחברות מסוגלים לשנות חיים של אחרים בעזרת הקסמה. בילי ריגס ישכנע, כפי שעשה כבר למיליונים, כי התנאי החשוב ביותר להצלחה הוא הגישה, ופיטר שיהאן יציג כיצד מנהיגים מצליחים ליצור הזדמנויות במצבים של בלבול ושינוי כדי לייצר ערך אמתי לסביבתם. וזו רק הבמה המרכזית. אם נרד ממנה נגלה כי ישנם מפגשים וסדנאות שכל אחד מהם הוא "זריקה ישר לווריד" של אדרנלין, שאפתנות וידע מקצועי – מטובי המומחים בענף שלנו. איך אפשר שלא להזכיר את שני החברים הוותיקים והמובילים של ה־the of Top Table, טוני גורדון ואלסנדרו פורט שיציגו בפניי המשתתפים את המסע להצלחה.

לצדם, נראה את הסדנאות "מאפס לטוב – כיצד לבנות את הערך שלך", "כיצד לייצר חוויות לקוח יוצאות מן הכלל", ו"למסגר מחדש את הפחד שלנו מכישלון".

הכינוס הוא לא רק חדשנות והשראה או ידע ושואו אלא בעיקר אנשים, קשרים, חיבוק חובק עולם ומסורת של מצוינות, כל הזמן. אני כבר לא יכול לחכות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email