חברת ביטוח בריטית: הנשים נהגות טובות יותר מאשר הגברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברת הביטוח הבריטית INSURETHEBOX, העוסקת בביטוח נהגים, קובעת שנשים הן נהגות טובות יותר מאשר גברים. מבדיקת המבוטחים, מציינת המבטחת כי הנשים הרבה יותר טוב לעומת הנהגים הגברים.

המסקנה הזו נקבעת ממאגר של נהיגה של 4.5 מיליארד מייל שבידי חברת הביטוח. היא מקיימת מעקב אחר הנהיגה ומעניקה בונוס לנהגים הטובים. לפי נתוני החברה, הנשים נהנות מבונוסים על נהיגה טובה ובטוחה בשיעור של 9 אחוזים יותר מאשר הגברים.

נהגות זהירות יותר | צילום: shutterstock

הניתוח של הנהיגה של נשים וגברים מבוסס על מידע בין ינואר 2017 לדצמבר 2018 שמצביע שנשים הן נהגות זהירות יותר, במיוחד לגבי נהיגה במהירות. לפי הנתונים, 46% מהנהגים הגברים ינהגו במהירות גבוהה יותר מאשר נשים. הפער הוא גדול יותר בקרב נהגים צעירים. מסתבר שנשים צעירות בגילאים בין 17 ל־25 שנים נהנות מבונוס גבוה יותר ב־ 11% מאשר גברים צעירים. הדבר מעיד על הנהיגה הזהירה של נשים. עוד נמצא שנהגים הנוהגים במהירות גבוהה מגדילים ב־87% את הסיכון שיהיו מעורבים בתאונה.

המבטחת הבריטית מקיימת מעקב אחר הרכב המבוטח. היא משתמשת בניתוח של גורמים המסייעים להעריך אפשרות שהנהג יהיה מעורב בתאונת דרכים כדי להזעיק את שירותי החירום בזמן אמת.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email