חברת התעופה של האמירויות תעניק לנוסעיה כיסוי ביטוחי לקורונה ללא תשלום /// ביטוח בעולם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברת התעופה של האמירויות, Emirates, מעניקה לנוסעיה כיסוי ביטוחי בפני מגפת קורונה ללא תשלום. זו פוליסת הביטוח ראשונה מסוגה המוצעת על ידי חברת תעופה במגמה לנסות להחזיר את תנועת הנוסעים בחברה.

חברת התעופה תעניק את הכיסוי הביטוחי לטסים במטוסיה ללא צורך להירשם. הכיסוי הביטוחי ניתן מה-23 ביולי עד לסוף אוקטובר 2020. הכיסוי הביטוחי יהיה בתוקף ל-31 יום מקטע הטיסה הראשון ויהיה בתוקף גם אם הנוסע נסע לעיר אחרת מהעיר שבה נחת.

מטוס Emirates | צילום: shutterstock

הטסים בחברת האמירויות יזכו לביטוח המעניק עד תקרה של 174 אלף דולר לכיסוי הוצאות רפואיות. סעיף נוסף בפוליסה יעניק לנוסע כיסוי של 116 דולר הוצאות בידוד ליום לתקופה של 14 יום. הפוליסה מכסה הוצאות לווייה והטסה של הגופה. עם זאת, הובהר שההוצאות הרפואיות יכוסו לאחר שהנוסע יתקשר לקו החם של חברת התעופה לפני פנייה לרופא או לבית חולים.

פורסמו אומדני ההפסדים הכלכליים מאסונות טבע במחצית הראשונה של השנה

מבטחת המשנה האירופית הגדולה מיונק-רי והברוקר המוביל AON פרסמו את אומדני ההפסדים מאסונות טבע בעולם במחצית הראשונה של 2020. ההפסדים נעים בין 68 מיליארד דולר לפי גרסת מיוניק-רי לבין 75 מיליארד דולר על פי גרסת AON. הפסדי המבטחים מאסונות הטבע במחצית הראשונה של 2020 נעים בין 27 מיליארד דולר לפי אומדני מיוניק-רי לבין 30 מיליארד דולר לפי גירסתAON  .

גם מיוניק-רי העריכה שעונת ההוריקן הצפויה, והשריפות שתפקודנה את קליפורניה במחצית השנייה של 2020 תסבנה הפסדים של מיליארדי דולר נוספים. כך שההפסדים הכלכליים מאסונות טבע יזנקו לרמה גבוהה.

ניתוח המחצית הראשונה של 2020 לפי מיוניק-רי מראה שההפסד הכלכלי של 68 מיליארד דולר נמוך מההפסד הממוצע של 74 מיליארד דולר במחצית הראשונה של 20 השנים האחרונות. אבל ההפסד של חברות הביטוח הגיע השנה ל-27 מיליארד דולר, לעומת הפסד ממוצע של 20 מיליארד דולר ב-20 השנים החולפות.

ואילו AON מציינת, שההפסד הכלכלי של 75 מיליארד היה נמוך מהפסד ממוצע של 98 מיליארד דולר בשנים 2000-2019. מאידך, ההפסד הכלכלי של המבטחים של 30 מיליארד דולר, לפי גרסת הברוקר, הוא גבוה מההפסד הממוצע של 29 מיליארד דולר ב-20 השנים החולפות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email