חגיגת פורים לסוכני הביטוח במחוז צפון

יו"ר המחוז בירך את המשתתפים: "זה מה שמייחד את מחוז הצפון – ה'ביחד' והפרגון ההדדי, ועל כן אני שמח על המאמץ שנעשה להוציא אירוע זה אל הפועל"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כמיטב המסורת, חגגו כ־100 סוכני מחוז חיפה והצפון ובני משפחותיהם את חג הפורים בחוות דובי בקיבוץ רמות מנשה. האירוע התקיים ביום חמישי שעבר. סו"ב מיכה אדוני, יו"ר המחוז סיפר כי "בשעות הבוקר, עם מזג אוויר נפלא, קיבלו את פני המשתתפים בוקרים רכובים על גבי סוסים. להקת קאנטרי מצוינת ניגנה שירי קצב, כאשר המשתתפים יושבים מסביב לשולחנות ערוכים בחווה באווירה פורימית משעשעת".

סו"ב אדוני וסו"ב לוין

בהמשך כל משתתף עבר תחנות הפעלה שאורגנו מראש. אדוני: "נערך מפגש מרתק עם הלוחש לסוסים שסיפר על הקשר בין האדם לסוס". גולת הכותרת הייתה רכיבה על סוסים בסגנון המערב הפרוע, משחקי בוקרים, הפעלות היתוליות, חץ וקשת, הליכה מודרכת בחווה וגם אפיית פיתות בטאבון".

תגובות המשתתפים היו נלהבות. סוכן הביטוח דניאל בכור כתב ליו"ר המחוז: "המון תודה על אירוע נהדר. כל הכבוד. הילדים ואני נהנינו. יישר כוח וכן ירבו". סוכנת נוספת מחיפה אמרה כי היא "ממליצה בחום וכל הכבוד על הארגון. מקסים".

יו"ר המחוז אדוני בירך את המשתתפים ואמר: "זה מה שמייחד את מחוז הצפון – ה'ביחד' והפרגון ההדדי, ועל כן אני שמח על המאמץ שנעשה להוציא אירוע זה אל הפועל". סו"ב ג'קי אמסלם, יוזם האירוע וחבר המועצה הארצית ויו"ר סניף חיפה סו"ב אניה לוין, ברכו גם הם את הבאים והודו לאדוני וללשכה על האירוע הנפלא.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email