חג החגים נערך במחוז חיפה והצפון זו השנה האחת עשרה ברציפות

מחוז חיפה והצפון חגג השבוע את חג החגים, המסמל את האחדות והאחווה בין שלוש הדתות. יו"ר המחוז, סו"ב מיכה אדוני: "כוחנו באחדותנו"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחוז חיפה והצפון של לשכת סוכני ביטוח חגג את חג החגים במלון ליאונרדו פלאזה בטבריה. מאות סוכנים גדשו את האולם באירוע החגיגי המתקיים זו השנה האחת עשרה ברציפות. חג החגים מסמל את האחדות והאחווה בין שלוש הדתות. נציגים משלוש הדתות ברכו את באי הכנס וכל אחד סיפר על משמעות חגו.

ראש עיריית טבריה הנבחר, רון קובי, כיבד את האירוע בנוכחותו ובירך על החלטת יו"ר המחוז להביא את כנס חג החגים לעירו. כמו כן, יו"ר סניף חיפה, סו"ב אניה לוין, בירכה את באי הכנס ואמרה: "אני גאה להמשיך את המסורת היפה במחוז שלנו, ביחד עם חבריי, סו"ב מיכה אדוני וסו"ב מוחמד חטיב. לשכת סוכני ביטוח ביחד עם המכללה מובילים הכשרות והשתלמויות לסוכן אשר נותנים לו כלי עבודה לחיזוק מעמדו המקצועי".

מימין: לוין, אדוני וחטיב | צילום: גיא קרן

סו"ב מוחמד חטיב, יו"ר סניף טבריה גליל ועמקים דיבר על חשיבות הכנס "שהפך לסמל לאחווה ולדו קיום ומהווה נכס ייחודי למחוז הצפון. הדתות הם גורם מאחד ומקרב. על הנהגת הלשכה לשים את האגו הצד להתלכד ולהתאחד כדי לשמור על לשכה חזקה שעוד נכונו לה אתגרים רבים".

יו"ר מחוז חיפה והצפון, סו"ב מיכה אדוני, בירך גם הוא את באי הכנס: "לשכת סוכני ביטוח מונה כ־4,700 חברים ועושה רבות על מנת לשמור על פרנסת הסוכן. מטרותיה של הלשכה הן חיזוק מעמדו של הסוכן, מתן כבוד למקצוע ושמירה על כללי האתיקה – כל אלו לטובת הציבור". אדוני גם קרא לאחדות השורות בהנהגת הלשכה והדגיש: "כוחנו באחדותנו".

המכירות הישירות – רעה חולה

במהלך דבריו בכנס תקף מיכה אדוני את חברות הביטוח והסוכנויות שלהם, המפעילים מכירות ישירות ומשתמשים במאגרי הנתונים של סוכני הביטוח. "זוהי רעה חולה שחייבת לעבור מן העולם", אמר. אדוני גם קרא ליו"ר הרשות החדש, ד"ר משה ברקת, לאסור מכירת ביטוח למי שאין בידיו רישיון מורשה מטעם משרד האוצר. "אין לאשר אורכה לסוכני הנסיעות למכור ללא רישיון. זוהי עבירה פלילית", טען.

נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, התקבל בחום וכבוד על ידי סוכני הצפון ובירך על המסורת של חג החגים שמייחדת את מחוז חיפה והצפון. רוזנפלד ציין בדבריו כי הלשכה דואגת לפרנסת הסוכן וכי יש לה לובי פוליטי חזק בכנסת. הוא הדגיש כי הלשכה ערוכה להגיש בג"ץ במידה ותינתן אורכה לסוכני הנסיעות למכור ביטוח ללא רישיון עלי ידי רשות שוק ההון.

בנוסף אליהם השתתפו בכנס גם היועץ המשפטי של הלשכה, עו"ד עדי בן אברהם, שנשא הרצאה בה עדכן על הרגולציה – הר הביטוח – ונתן טיפים מעשיים ליישום הוראות הצירוף 2018; וניר דבורי, הכתב הבכיר של חדשות 2, שסיפר לנוכחים על האירועים הביטחוניים האחרונים, תוך הצצה אל עולמו של כתב צבאי מאחורי הקלעים. כמו כן, במהלך הכנס הודה אדוני בחום למיקי קופל, אותו מכנה – ידיד הסוכנים.

להקת הטבריינים הנעימה את הזמן לנוכחים והוסיפה נופך של חגיגיות לכנס, לו היו שותפים בכירים הכשרה חברה לביטוח, אילן שמשות ופספורטכארד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email