חג שמח: סוכני הלשכה הרימו כוסית ברחבי הארץ לכבוד חג הפסח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־60 סוכנים ממחוז הדרום התכנסו כ למפגש והרמת כוסית ביום שלישי השבוע בפארק המדע על שם קרסו בבאר שבע. את המפגש כיבדו בנוכחותם ראשי הלשכה: אריה אברמוביץ, רענן שמחי, עדי בן אברהם, יואל זיו ואריק ורדי.

הזדמנות בקשיים

טקס הרמת הכוסית נוצל גם למידע מקצועי בתחום הרגולציה, ביטוחי בריאות והשינוי הצפוי במקצוע סוכן הביטוח. "כולם ציינו שניתן לראות בקשיים גם הזדמנות לשינוי חיובי ממנה נצא לדרך חדשה ומתגמלת יותר", אמר יו"ר מחוז הדרום, יפת בקשי.

בדברי הברכה שלו הודה בקשי לראשי הלשכה שהגיעו למפגש בדרום. הוא ציין את שיתוף הפעולה של חברת איתוראן עם הלשכה ומחוזותיה. "זה לא מובן מאליו ועל כך מגיע לחברה תודה ושאפו גדול", אמר. מרגלית כוכב מחברת איתוראן נשאה דברים בשם החברה.

אריה אברמוביץ, רענן שמחי ויפת בקשי במחוז ב"ש ודני קושמרו, אברמוביץ, שמחי ואבי בן ברוך במחוז שפלה
אריה אברמוביץ, רענן שמחי ויפת בקשי במחוז ב"ש ודני קושמרו, אברמוביץ, שמחי ואבי בן ברוך במחוז שפלה

חוגגים את הניצחון

במחוז השרון התכנסו כ־110 סוכנים ביום שני השבוע להרמת כוסית לקראת חג הפסח. אירוע הרמת הכוסית, שפתח אורי זליג יו"ר סניף פתח תקווה, נערך גם מתוך שמחה על הניצחון בבית המשפט מול הביטוח הישיר שהורידה את קמפיין "שוקה" בעקבות פסיקת השופט.

דניאל קסלמן, יו"ר המחוז פתח בסקירת הרבעון הראשון וסיפר על תכניות ההמשך, כמו גם בדברי ברכה ללשכה על הכנס המוצלח באילת והניצחון בבית המשפט, בו קסלמן עצמו העיד יחד עם נשיא הלשכה.

אברמוביץ סקר את תכנית סוכן ביטוח 2030 ואת סיוע הלשכה לסוכנים בנושא זה. אוהד חמו, הכתב לענייני שטחים בערוץ 2, ריתק את הסוכנים בהרצאה על פעילותו וקשריו עם הפלסטינים. חווה פרידמן, יו"ר וועדת האתיקה, הביאה דוגמאות משולחנה של הוועדה להעשרת הידע של הסוכנים בנושא האתיקה המקצועית שלהם.

מולי זליג, דני קסלמן וצביקה גופר במחוז השרון
מולי זליג, דני קסלמן וצביקה גופר במחוז השרון

עם הפנים לעתיד

בפתח המפגש של מחוז שפלה בירך אודי הוד, יו"ר המחוז, את הנוכחים ואת הלשכה על ההישג בבית המשפט בקמפיין "שוקה" והישגיה האחרים. "הכנס היה בסימן טעימות קטנות של נושאים שונים אותם נרחיב בהמשך", מספר הוד. "ורדה לבקוביץ על ביטוח בריאות; מיכל וינצר על פעילות הוועדה לקשרי קבילה; עו"ד ד"ר יריב וינצר על היבטים עכשוויים של מערכת המשפט הפלילי; אריה אברמוביץ על פעילות הלשכה; דני קושמרו, מגיש החדשות מערוץ 2, סיפר על מאחורי הקלעים של החדשות בטלוויזיה ועל דרכו העיתונאית. הכנס היה במצב רוח מרומם עם זרקורים קטנים על נושאים, שסוכני הביטוח צמאים ללמוד עליהם, ואני מבטיח סדנאות והדרכות בתחום ביטוח הבריאות והמשפט הפלילי כבר בקרוב".

מדברים משפט

במתחם הסינמה סיטי בירושלים התכנסו כ־60 סוכני המחוז להרמת כוסית לקראת פסח, כמה הרצאות ולקינוח – הסרט "חתונה יוונית". לדברי שמואל אשורי, יו"ר מחוז ירושלים, הסוכנים שמעו את עו"ד יריב וינצר, שדיבר על היבטים של מערכת המשפט בישראל; נציג של חברת פוינטר נתן סקירה על המערכות החדשות שלהם לרכב; עדי בן אברהם, היועץ המשפטי של הלשכה, סקר בפני הסוכנים נקודות משפטיות הרלוונטיות למקצוע סוכן הביטוח; אריה אברמוביץ, נשיא הלשכה, סקר את פעילות הלשכה וענה לשאלות.

גם בתל אביב

מחוז תל אביב קיים את הרמת הכוסית לפסח כבר לפני שבועיים בכנס במרכז פרס לשלום ביפו. הכנס סוקר בהרחבה בעיתוננו לפני שבועיים, ונוגה עקל, יו"ר המחוז מבקשת להוסיף רק איחולים של חג שמח וכשר לכל סוכני המחוז והלשכה.

שלומית לפידות, שמואל אשורי, מישל בינוביץ וגלעד פורישיאן במחוז ירושלים. ליאור רוזנפלד ומיכה אדוני במחוז חיפה
שלומית לפידות, שמואל אשורי, מישל בינוביץ וגלעד פורישיאן במחוז ירושלים. ליאור רוזנפלד ומיכה אדוני במחוז חיפה

אף עין יבשה

במחוז חיפה והצפון השתתפו כ־300 סוכנים בהרמת כוסית מרגשת לקראת חג הפסח באולמי ימה בית אירועים בחיפה באירוח מופתי וברמה גבוהה. הנהגת הלשכה בראשות הנשיא אברמוביץ והמנכ"ל רענן שמחי הופיעה בהרכב כמעט מלא, לכבד את המחוז. עו"ד ג'ון גבע נתן הרצאה על רגולציה, פסקי דין מעניינים וקינח בפסק הדין המהדהד כנגד הביטוח הישיר. בכנס התארח גם טייס חיל האוויר נועם גרשוני שנפצע אנושות במלחמת לבנון השנייה. הרצאתו של נכה צה"ל, אלוף אולימפי ובעל מדליית זהב ריגשה את הנוכחים ולא הותירה עין יבשה. "ענף הביטוח עובר טלטלה עזה. אין כמעט מכירות פנסיוניות, כמו גם פוליסות בריאות חדשות", אמר יו"ר המחוז, מיכה אדוני. "כל זה קורה מעודף רגולציה קשה וטורדנית. המפקחת מקשה על הסוכנים ועל הענף והחליטה לייתר את סוכן הביטוח. האם התחרות ודמי הניהול הם חזות הכל? ממש לא". בסיכום דבריו אמר יו"ר מחוז חיפה והצפון כי סוכן הביטוח הולך להשתנות וביקש מהסוכנים להתאים עצמם למציאות החדשה, להיות יותר מקצועיים, דיגיטליים, לחסוך בעלויות ולגבות שכר טרחה באופן חכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email