חדשות הלשכה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חיזוק נוסף ללובי הפוליטי של הלשכה

בהמשך למגמה לחזק את הלובי הפוליטי של לשכת סוכני הביטוח, נפגשו ביום רביעי נשיא הלשכה אריה אברמוביץ, מ"מ הנשיא אורי צפריר ויו"ר מחוז חיפה והצפון ליאור רוזנפלד עם ח"כ נאוה בוקר.

בוקר, החברה בוועדות הכספים והכלכלה של הכנסת, ביקשה ללמוד מראשי הלשכה על בעיות ענף הביטוח והרגולציה – וקיבלה סקירה מקיפה בנושא. נשיא הלשכה הציג את מוכנות הסוכנים להירתם להיערכות לשעת חירום. הצדדים סיכמו להמשיך ולשתף פעולה למען עתיד הענף, תוך דגש על המשך מתן שירות מקצועי של סוכני הביטוח לציבור המבוטחים. קודם לכן נפגשו בכנסת נשיא הלשכה וממלא מקומו עם חברי ועדת הכספים, במטרה להמשיך ולחזק את הלובי הפוליטי של הלשכה.

תל־אביב: מפגש בוקר מקצועי

סניף תל אביב יקיים ב־11 באוגוסט מפגש בוקר מקצועי ב"קפה קפיש" שבמרכז "נא לגעת" בנמל יפו בין השעות 12:30־08:45. המפגש בשיתוף "שגריר שירותי דרך".

טבריה הגליל והעמקים: יום עיון ברימונים־גלי כנרת

סניף טבריה הגליל והעמקים יארח ביום חמישי, ב־13 באוגוסט, את מחוז הצפון ליום עיון שייערך במלון "רימונים־גלי כנרת" ברחוב אליעזר קפלן 1, טבריה. יום העיון יתקיים בין השעות 13:30־08:30 בשיתוף "הכשרה חברה לביטוח".

חיפה והצפון: מפגש לרכישת כלים ניהוליים

מחוז חיפה והצפון יערוך מפגש בוקר ב־18 באוגוסט בנושא "רכישת כלים ניהוליים" בקיבוץ אלונים. המפגש יתקיים בין השעות 11.00־09.00 בשיתוף "קבוצת רימונים"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email