חדשות הלשכה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפגש טעון בצפון

במפגש שולחן עגול משותף למחוזות הצפון של מגדל ולשכת סוכני הביטוח, שהתקיים בקרית ביאליק, אמר סמנכ"ל התפעול במגדל, ליאור רביב, כי החברה שגתה בכך שלא הכינה כראוי את הסוכנים למהלכי שינוי ושדרוג נושא התפעול באגף לחיסכון ארוך טווח. המפגש, שהתקיים ביוזמת מחוז הצפון בלשכה, אירח כ־20 סוכנים והיה טעון ביותר. הסוכנים העלו טענות קשות על שירות לקוי ממוקד הסוכנים במגדל, ועל עיכובים ארוכים בהפקה ובתפעול. עם זאת, מחוז הצפון במגדל, בראשותו של שלומי מנור, קיבל מחמאות על עמידה איתנה ופתרון בעיות דווקא בעת שמחלקות החברה מתפקדות באופן לקוי. יו"ר מחוז חיפה והצפון בלשכה, ליאור רוזנפלד, ברך על המפגש: "אני מודה לשלומי מנור שהרים את הכפפה וקיים מפגש איכותי שאפשר לסוכנים לשמוע ולהשמיע. הסוכנים הוציאו את אשר על ליבם ואני מקווה שהנהלת מגדל תלמד ותיישם את ששמעה במפגש".

לחשב מסלול מחדש

בכנס לסוכני איילון במלון דן כרמל אמר השבוע יו"ר מחוז חיפה והצפון בלשכה, ליאור רוזנפלד, כי המפקחת מביאה לפתחם של חברי ועדת הכספים מוצר שאינו מוגמר, לא ברור ומעורפל. "חברי ועדת הכספים קיבלו את חוק ההסדרים כחבילה אחת, כאשר לרובם לא נהירים השינויים הצפויים בכל הקשור לחיסכון הפנסיוני", אמר רוזנפלד. "במקרה כזה הייתי מצפה מהרגולטור לחשב מסלול מחדש, להתייעץ עם ראשי הלשכה ולשתף אותם, לרבות בישיבות ועדת הכספים, באשר לשינויים הצפויים". רוזנפלד הוסיף כי "הלשכה תהפוך כל אבן ותיפגש עם כל גורם שיש ביכולתו לסייע על מנת להוציא מחוק ההסדרים את הגזרות שלא ייטיבו עם הציבור".

הרמת כוסית – מחוז ירושלים

בתחילת השבוע ערך מחוז ירושלים בראשות שמואל אשורי אירוע הרמת כוסית לשנה החדשה במלון ליאונרדו בבירה. כ־140 איש, בהם כ־120 סוכני המחוז, השתתפו באירוע שהתקיים בחסות ”סטארט שירותי רכב“. אריה אברמוביץ, נשיא הלשכה, קיים שיחה ערה עם הסוכנים על נושאים המטרידים אותם ועדכן אותם לגבי חוק ההסדרים ופעילות הלשכה בנושא. כרם, ריתקה פרופ‘ נורית הילר, מנהלת מכון דימות בהדסה עין־ את הנוכחים בהרצאה על התפתחות הרנטגן בישראל ואריאל מונין, יו“ר וועדת ביטוח כללי בלשכה, עדכן את הנוכחים על השלכות הרגולציה בביטוח כללי. אורית סיאני־דהרי קינחה בהרצאה על ניתוב לשוני פיזיולוגי (PLN), ונתנה לסוכנים כלים מעשיים וטכניקות לשיפור התקשורת.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email