חדשות טובות ב־MDRT ישראל

יו״ר MDRT ישראל מספר על המפגש האחרון של המועדון היוקרתי ומסכם את הפעילות בתקופה האחרונה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כשההנהלה הנוכחית של MDRT  ישראל נבחרה, הבטחנו חידושים מקדמים והפתעות מרגשות. לא נטשנו את כל מה שעשו קודמינו בתפקיד, והיו בכך דברים טובים ומועילים רבים, אלא שאפנו להוסיף את החדשנות שלנו, את "הטאץ" של הנבחרת הנוכחית.

המפגש של החברים החדשים במועדון עם הנהלת MDRT ישראל שהתקיים בשבוע האחרון, היה ככל הנראה הראשון מסוגו במסגרת המועדון, וקלע בדיוק למה שהתכוונו. היה זה שילוב מוצלח של מפגש היכרות עם המועדון, דרכו וערכיו, הזדמנות להכיר אישית כל אחד מחברי ההנהלה ולקבל הצצה לחוויות מכנס MDRT העולמי האחרון, שנערך באורלנדו.

הנהלת המועדון הציגה במפגש את אורית מסחרי סגל, הרולד מידלדורף CLU, קובי ורדי, נאוה ויקלמן CLU, יוסי אנגלמן, אבשלום מושקוביץ, יוסי מנור, יו"ר MDRT  אירופה ואותי, אלון אבן חן CLU, יו"ר MDRT  ישראל, חבר MDRT מזה 38 שנים, מתוכן 22 ב-TOP OF THE TABLE, ויוזם הרעיון למפגש.

החברים החדשים שהשתתפו הם ויקי טוקר בוסו, רונן אטיאס, יורם פנש, עמנואל ישראל, רבקה גרבר, אבי סנדרוביץ ודני אייל, שגם השתתף בכנס באורלנדו.

המפגש שהתקיים השבוע עם הנהלת MDRT ישראל

ניפגש בבנגקוק

בתחילת המפגש ברכתי את החברים החדשים במועדון ופרשתי בפניהם את דרישות השיווק והמכירות הנדרשות בכדי לשמר את החברות  ב-  MDRTולהגיע לאחר עשר שנים של עמידה ביעדים, למצב של חברות ללא חובה לדרישות תפוקה.

כאשר הגענו לכנס באורלנדו וחוויותיו, חברו אלי יוסי אנגלמן, חבר ה-TOP OF THE TABLE  שהניף את דגל ישראל בכנס לאחר שהתבשר כי מונה לדגלן כאשר היה כבר בדרכו לאורלנדו, ודני אייל שחווה את הכנס לראשונה בחייו חלק שפע סופרלטיבים לעצמת האירוע, לרמת המרצים, למקצועיות של הסדנאות, לאנרגיות המקצועיות המדהימות. לשמוע אותו היה ממש כמו לגעת בכנס.

גיליתי באוזני החברים החדשים כי בחודש פברואר 2018 יתקיים בבנגקוק כנס EXPERIENCE  ואליו מוזמנים גם בני זוג וסוכנים שאינם חברים,  על מנת "לטעום" מחוויית כנסי MDRT.

בנוסף התייחסתי לפעילויות המועדון בארץ MDRT DAY, יום עיון משובח שנערך בנובמבר 2016, שני ימיMDRT  בכנס הפנסיוני של הלשכה במרץ האחרון, הטור הקבוע של המועדון בביטאון הלשכה, הגידול במספר החברים במועדון הישראלי ובניית כלים מקצועיים ייחודיים, שכאשר יושלם בהקדם אתר המועדון יעמדו לרשות החברים. דוגמית להבטחה אחרונה זו ניתנה בהקרנה של הרצאתו של טוני גורדון, דמות מיתולוגיה בעולם סוכני הביטוח וה-MDRT שהציג את סיפור חייו מהתחלה רוויית קשיים בענף הביטוח ועד הפסגה – נשיאות   MDRT העולמי.

הדגשתי כי גולת הכותרת בפעילות המועדון בארץ, כמו אצל "אביו" האמריקני, הינה התרומה לקהילה. אורית מסחרי סגל סיפרה בהתרגשות על היוזמה לקיים קייטנת MDRT לילדים חולים בבית החולים שיבא כבר כבר בחודש אוגוסט הקרוב, והיד עוד נטויה.

 

הכותב הוא יו"ר MDRT ישראל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email