חדש בלשכה: מועדון הסוכן לכלכלה וחברה שיארח דמויות מרכזיות בציבוריות הישראלית

נשיא הלשכה רוזנפלד: "במסגרת פעילות המועדון מדי שבועיים תועבר הרצאה בלשכה בנושאים שונים העומדים על סדר היום הציבורי במדינת ישראל, על ידי בכירי המשק הישראלי"; בישיבה אושר גם מאזן 2018 של הלשכה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"אנו מקימים בלשכה את מועדון הסוכן לכלכלה וחברה, דבר שקיים בכל הגילדות המקצועיות. במסגרת פעילות המועדון, הפתוח לכל חברי לשכת סוכני ביטוח, מדי חודשיים תועבר הרצאה בלשכה בנושאים שונים העומדים על סדר היום הציבורי במדינת ישראל, על ידי בכירי המשק הישראלי".

כך סיפר נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד בישיבת הוועד המנהל השבוע. לדבריו, במפגש הראשון ישתתפו ח"כ עמיר פרץ, שר הביטחון לשעבר שידבר על כיפת ברזל ותפיסת הביטחון הלאומי של ישראל, ופרופ' שמחה גולדין, אביו של סגן הדר גולדין ז"ל, שידבר על צמיחתה של מנהיגות חינוכית ועל מאבק המשפחה מול רשויות המדינה להחזרת גופת בנם.

סו"ב ליאור רוזנפלד | צילום: באדיבות הלשכה

ביטוח אחיד לעסקים

בין הדברים אותם ציין רוזנפלד בסקירתו בישיבת הוועד המנהל, כי הוא גילה ש"רשות שוק ההון קיבלה את בקשתנו ומדצמבר 2019, עבור חידושים לינואר 2020, נקבל אישור קיום ביטוח אחיד לביטוחי העסקים. זו בהחלט תוצאה של עבודה קשה של הוועדה האלמנטרית בראשותו של סו"ב ישראל גרטי".

עוד סיפר נשיא הלשכה, שמסמך ההנמקה החדש בתחום הפנסיוני, שהיה ארוך ומסובך והיה אמור להיכנס לתוקף ב-1.7.19, יוחל רק ב-1 בינואר 2020 לבקשת הלשכה: "עד אז הוועדה הפנסיונית תדון עם רשות שוק ההון כדי לראות איך לצמצם את מסמך ההנמקה ולהפוך אותו רלוונטי יותר", אמר רוזנפלד.

כמו כן, הנשיא גילה כי הושגו הבנות עם שלושה יצרנים ובקרוב הרביעי, להשוואת מחירי האון-ליין שלהם בתחום הרכב: "משלמים לסוכני הביטוח באותו ערוץ עמלה מלאה ולא מתחרים במבוטחי הסוכנים באותה חברה," הדגיש.

הוועד המנהל אישר תוספת של 200 אלף שקל (מחצית במימון חברות הביטוח) לקמפיין הפרסומי "דבר עם הסוכן שלי"- "הקמפיין נחל הצלחה אדירה, אנו עדים לדיווח של כניסות של מאות אלפי אזרחים בישראל לסרטונים ברשתות", סיפר רוזנפלד. בישיבה אושר גם מאזן 2018 של הלשכה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email