חדש במרקטפרו – שירות כספות של בריקסטון ומגן גולדמן במקום בבנק

בריקסטון מאפשרת לשכור תיבה בחדר כספות מאובטח, הכולל מגוון רחב של טכנולוגיות, לרבות זיהוי ביומטרי כפול
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בנק דיסקונט צמצם את שירותי השכרת הכספות הפרטיות מטעמי התייעלות. לקוחות הבנק קיבלו הודעות על ההחלטה כבר לפני כחצי שנה, בהתאם לכללים ברורים המתחייבים בעת נקיטת הליך כזה. כתוצאה מכך החליטו הלקוחות לרוקן את התאים ולוותר על השירות או לפנות לאלטרנטיבות פרטיות. הכספות של הבנקים אינן הפתרון היחיד המוצע לאלה הנזקקים לכספות. במסגרת פלטפורמת המרקטפרו מוצעים להם שני פתרונות – חדר הכספות של בריקסטון והכספות הביתיות של מגן גולדמן.

בריקסטון מאפשרת לשכור תיבה בחדר כספות מאובטח, הכולל מגוון רחב של טכנולוגיות, לרבות זיהוי ביומטרי כפול – באמצעות טביעת יד ופנים. כמו כן, השירות מקנה ביטוח לרכוש, שכן כיום לאחר פריצה או גניבת מסמכים ונכסים הנמצאים בכספת פרטית, לא תמיד ניתן לפצות או להשלים את הנזק.

עו"ד דביר אינדיג, מנכ"ל בריקסטון, מדגיש כי האבטחה בבנקים מיושנת. "אין מה להשוות מבחינת האבטחה. פריצות שהיו בבנקים עשויות לקרות שוב בגלל חוסר ההשקעה. אין 'באפרים' מסביב לחדר האוצר, אין שמירה מספקת. בבריקסטון יש חדר צף מוגן משש פאות, כלומר יש אבטחה אנושית מכל צדי הקובייה, כך שלא יכולים להפתיע אותנו".

על הערך המוסף שיש לסוכני הביטוח המשווקים את המוצר של בריקסטון, אומר אינדיג: "היתרון לסוכנים הוא שהם נותנים מוצר שמעולם לא קיבלו עליו כסף. אם פעם הם היו מתקשרים ללקוח ומסבירים לו שחברת הביטוח דורשת שיתקין כספת במשקל מסוים, אז עכשיו יש להם משהו שהם מקבלים עליו עמלה מהיום הראשון".

במקביל לחדרי הכספות, קיימות בשוק כספות ביתיות משוכללות מאוד, המקנות ביטחון ושקט נפשי עבור הלקוחות. חברת מגן גולדמן מספקת מגוון של כספות העומדות בכל דרישות חברות הביטוח, משטרת ישראל ומשרד הביטחון. החברה מציעה מגוון רחב מאוד של כספות עם מפרט טכני מרשים, הכולל מלכודות נגד פריצה, חורי עיגון לרצפה ובגב הכספות, וכן חיבור למערכת אזעקה.

טל טרם, מנהל השיווק במגן גולדמן, מפרט את היתרונות של רכישת כספת מול כספת בבנק: "מדובר בעלות חד פעמית בזמן הרכישה. השימוש זמין בכל רגע נתון לעומת הבנק שבו הלקוח זכאי למספר שימושים בשנה ובשעות פעילות המקום. גם נפח האחסון בכספת הביתית לא מוגבל".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email