חדש: הסדר סליקת כרטיסי אשראי לחברי לשכת סוכני הביטוח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הוועדה לטכנולוגיה בלשכת סוכני הביטוח הגיעה השבוע להסדר עם ויזה כאל, לפיו חברי הלשכה יוכלו לבצע סליקת כרטיסי אשראי באמצעות אפליקציה ייעודית לכך וקורא הכרטיסים CAL POS, המתחבר לסמארטפונים ולטאבלטים, ובאמצעות המחשב במשרד, דרך אתר האינטרנט של ויזה כאל לעסקים.

לדברי יו"ר הוועדה ראובן רפ, "המטרה שלנו בהשגת ההסכם לסליקה עבור חברי לשכת סוכני הביטוח היתה הנגשת האפשרות לגבייה באמצעי טכנולוגי זמין והפיכת נושא הגבייה לפשוט וקל ככל האפשר, ללא כל עלויות חודשיות. כל חבר שיהיה מעוניין לגבות דמי הוצאות, או על קבלת מידע מהמסלקה הפנסיונית, יוכל לעשות זאת באופן פשוט ביותר, בעלות נמוכה וללא עמלת מינימום. ערכנו מו"מ עם גופים נוספים בנושא הסליקה ובסופו של דבר החלטנו לקחת את ההצעה של ויזה כאל".

על פי ההסדר, מעתה יוכלו חברי לשכת סוכני הביטוח לקבל תשלום מלקוחותיהם בכרטיסי אשראי, באמצעות הסמארטפון או הטאבלט, בכל מקום ובכל זמן, בדרך נוחה ומאובטחת. מכשיר ה-CAL POS יאפשר גבייה קלה ובטוחה, תוך מתן אפשרות לפריסת עסקות עד ל-12 תשלומים, שליטה ובקרה על ההכנסות, וללא עלויות חודשיות קבועות. כרטיסי האשראי שיכובדו בסליקה הם ויזה, מסטרקארד, ישראכרט ודיינרס. עמלת הסליקה עבור הסוכנים היא 1.95%.

סוכנים שיצטרפו להסדר ישלמו באופן חד פעמי 40 שקל עבור קורא הכרטיסים. סוכנים חברי הלשכה שירצו להצטרף לשירות יוכלו להתקשר למוקד תיאום פגישות (2501*), או להגיע לימי הצטרפות מרוכזים שייקבעו על ידי ויזה כאל ולשכת סוכני הביטוח.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email