חדש: שירותי רפואה דחופה בשיתוף עם בית חולים שיבא בפריסה ארצית של למעלה מ-30 מוקדים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שירותי רפואה דחופה, בשיתוף עם בית החולים שיבא, הושקו באחרונה בפריסה ארצית של למעלה מ-30 מוקדים, והוא מיועד לכל מבוטח בעל פוליסת בריאות פרטית בחברות הראל, דקלה, איילון וקולקטיב בחברות פניקס ומנורה. השירות החדש נותן כיסוי לרפואה דחופה ולמגוון בדיקות עם תשובות במקום, והוא ניתן על ידי אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה.

המוקדים מצוידים במיטב המכשור הרפואי. השירות כולל צילום רנטגן – צילום במקום לאבחון שברים ומחלות זיהומיות; בדיקות מעבדה עם תשובות במקום (ספירת דם, אלקטרוליטים בדם, טרופונין בדם, סוכר בדם ובדיקת שתן); א.ק.ג – פענוח על ידי מומחה (כולל ייעוץ מקצועי נוסף); משטח גרון עם תשובה במקום; גיבוס וקיבוע שברים; כירורגיה זעירה – תפירות והדבקות; אינהלציה – מענה במוקד לבעיות נשימתיות; עירוי נוזלים לווריד והשהיה; רצף טיפולי – כל הרשומות הרפואיות יימסרו ידנית למטופל ויועברו ישירות לתיק הרפואי של המטופל בקופה שאליה הוא משתייך.

במידה שרופא יקבל החלטה שמצב החולה מסובך עבור השירות, יופנה החולה למיון בשיבא להמשך טיפול. למרפאות ניתן להגיע בכל יום ללא תור והפניה. במרפאה נמנים אנשי צוות, כמו אחיות מוסמכות, רופאי משפחה וילדים (חשוב מאוד, היות וקיים חריג בפוליסה לרופא ילדים ומשפחה), אורתופדים/ טראומטולוגים, שיבצעו גיבוס, קיבוע שברים וכירורגיה זעירה, טכנאי רנטגן ומזכירות רפואיות.

כל השירות ניתן תחת קורת גג אחת בתמורה של 25 שקל השתתפות עצמית בלבד. לדברי חברת הוועדה לביטוח בריאות וסיעוד, ורדה לבקוביץ, "מדובר בשירות ייחודי שלא היה קיים עד כה. היתרון הגדול הוא שהמיון הזה פתוח 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. הכל נמצא במתחם אחד ולא צריך ללכת למיון ציבורי, שם זמני ההמתנה הארוכים ויש סכנה בהידבקות במחלות ובחיידקים רבים. גם כל הבדיקות נעשות במקום. יתרון משמעותי נוסף הוא שבחברות הביטוח יש חריג לרופא משפחה וילדים, אבל במוקדי הרפואה הדחופה זה כלול בשירות. אם הרופא שלך לא עובד באותו היום, יש לך רופא נוסף ללכת אליו".

הערך המוסף: נגיש לכל משפחה בעיר מגוריה, כולל לנכים בכל שעות היום זמן המתנה קצר מהרגיל צוות רחב עם רופאים מקצועיים בכל משמרת סכנת הדבקות מחיידקים קטנה יותר שעות הפתיחה אנשי המקצוע

ניתן להתקשר ל-6101* ולבדוק היכן נמצא הסניף הקרוב, או לבקש ביקור רופא לבית המבוטח במידה שלא יכולים להגיע. אפשר גם להיכנס לאתר WWW.BIKUROFE.CO.IL

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email