חודשיים לאחר שמונה: מוטי רוזן מסיים את תפקידו כיו"ר מגדל ביטוח

העזיבה המפתיעה מגיעה לאור חילוקי דעות עם המנכ"ל רן עוז ; רוזן, שיוחלף על ידי אחד מחברי הדירקטוריון, צפוי לקבל פיצוי בגובה מיליוני שקלים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כחודשיים בלבד לאחר שנכנס לתפקידו כיו"ר מגדל ביטוח, מסיים מוטי רוזן את תפקידו. זאת לאחר חילוקי דעות קשים ומערכת יחסים עכורה עם המנכ"ל רן עוז.

לא ברור עדיין אם מדובר בהתפטרות או בפיטורים; בעיתונות הכלכלית פורסם כי רוזן הגיש אתמול מכתב התפטרות, אך בדיווח החברה מהיום נכתב כי: "נוכח אי הסכמות ופערים שאינם ניתנים לגישור בין מנכ"ל מגדל ביטוח ליו"ר מגדל ביטוח באשר לאופן התנהלות, הוא יפעל לסיום כהונתו של יו"ר מגדל ביטוח בתפקידו זה". תגובת מגדל לפערים בגרסאות היא: "כהונתו של מוטי רוזן תסתיים".

עוד נכתב בהודעת החברה לבורסה כי "יו"ר דירקטוריון מגדל ביטוח מכהן גם כמנכ"ל החברה (מגדל אחזקות ביטוח, החברה האם. ר.מ.), וכי החלטות דירקטוריון מגדל ביטוח אינן מתייחסות לתפקידו זה או לתפקידו כדירקטור במגדל ביטוח ולמועד זה טרם התקבלו החלטות בחברה לעניין זה. מגעים שהתקיימו עם יו"ר דירקטוריון מגדל ביטוח לא צלחו".

מוטי רוזן ורן עוז | צילומים: באדיבות המצולם, פזית עוז

למרות מאמצים לגשר בין השניים, כולל על ידי בעלי השליטה שלמה אליהו, העדיף הדירקטוריון להשאיר את רן עוז בתפקידו ולשחרר את מוטי רוזן מתפקיד היו"ר.

מוטי רוזן קיבל מיליון שקל עם כניסתו לתפקיד, מאחר שזו התעכבה מספר חודשים. לפי פרסומים, הוא יקבל פיצוי מיוחד של מיליוני שקלים נוספים עקב האילוץ לעזוב את תפקידו.

מגדל הודיע בהקשר זה כי "בהמשך לפרסומים בתקשורת בעניין התנאים להם יהיה זכאי, אלו טעונים בחינה, וזו טרם הסתיימה".

בתפקיד יו"ר מגדל ביטוח החדש יכהן אחד מחברי הדירקטוריון הנוכחיים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email