חוזרים להפגש: הלשכה הודיעה על שורת כנסים החל ממרץ 2022

השיא – בכנס המרכזי והגדול ביותר של הלשכה שיערך בנובמבר – הכנס הפנסיוני-אלמנטרי באילת. בנוסף החליטו בלשכה כי מנהל השיווק יהיה הגורם האחראי על ניהול הכנסים במקום ועדת כנסים ואירועים שבוטלה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כנס המחוזות שיתקיים ב-23 במרץ 2022 באולם לאגו בראשון לציון יפתח שורת כנסים ארציים של לשכת סוכני הביטוח, ששיאם בכנס הפנסיוני-אלמנטרי שיתקיים בנובמבר באילת. בישיבת הוועד המנהל האחרונה נבחר סו"ב מאיר רוטברג לתפקיד יו"ר מחוזות וסניפים, ומינויו יובא לאישור המועצה הארצית.

במאי יתקיים כנס הבריאות או כנס הפיננסים הארצי; ביוני כנס בריאות או פיננסים. כל הכנסים מתוכננים להיות פרונטליים.

כנס מחוזות הלשכה יערך באופן פרונטלי במרץ | צילום: Shutterstock

לאחרונה בוטלה ועדת כנסים ואירועים ביוזמת הנשיא סו"ב שלמה אייזיק, וזאת כחלק מיישום דוח הביקורת החקירתית של רו"ח קובי נבון. לדברי נשיא הלשכה, מי שינהל בלשכה את הנושא יהיה מנהל השיווק שלה; בימים אלה פועלת הלשכה לאיתור מי שייכנס לתפקיד אותו ניהל בשנים האחרונות שי שמש, שפרש מתפקידו בתחילת החודש. "לאחר דוח הביקורת החקירתית הבנו שיש בעיה בעובדה שחברי ועדת הכנסים והאירועים הם סוכנים ובראשה עומד סוכן ביטוח. לכן נעביר את זה למנהל השיווק וכל התהליך יהיה מבוקר ומגובה באסמכתאות הנדרשות", מסביר נשיא הלשכה. גם סוגיה זו נתונה לאישור המועצה הארצית.

חיזוק הלשכה

בשיחה פתוחה שקיים נשיא הלשכה השבוע עם חבריה, באתר הפייסבוק של המכללה, סיפר אייזיק בנוסף לדברים שחלקם הובאו לעיל, כי הלשכה מקדמת שיתוף פעולה עם איגוד חברות הביטוח להכשרת עובדים לתעשיית הביטוח. "נמצב את הלשכה מול חברות הביטוח כמי שיכולה להכשיר כוח אדם איכותי לתעשיית הביטוח בישראל".

עוד סיפר נשיא הלשכה, כי הקים צוות שבודק את נושא הייעוץ החיצוני לחברי הלשכה. לדבריו, מספר היועצים כיום גדול מדיי, והשימוש בהם הוא דל ביותר: "הצוות ימליץ איך לעבוד עם יועצים חיצוניים בצורה יותר אפקטיבית", אמר אייזיק.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email