חוזרים להפגש: כנס פרונטלי ראשון של הלשכה יערך ב-23 במרץ

לאחר כמעט שנתיים ללא כנסים פרונטליים, תערוך הלשכה את כנס המחוזות השנתי. בין המשתתפים: הממונה על שוק ההון משה ברקת. "כנס ראשון מבין סדרת כנסים ארציים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-500 סוכנות וסוכנים ישתתפו בשבוע הבא בכנס המחוזות של לשכת סוכני הביטוח שיתקיים ב-23 במרץ, באולם הכנסים "לאגו" שבראשון לציון.

זהו הכנס הפרונטלי הראשון מאז משבר הקורונה, והראשון מבין סדרת כנסים ארציים עתידיים עד סוף השנה, ששיאם בכנס המשולב אלמנטרי-פנסיוני המתוכנן להתקיים באילת.

כנס פרונטלי ראשון מאז פרוץ הקורונה | צילום: Shutterstock

לכנס יגיע גם הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון ד"ר משה ברקת, לראשונה בכנס פרונטלי של הלשכה מזה יותר משנתיים.

על תכני הכנס היה אחראי סו"ב מושיק בן פורת, יו"ר מחוז השרון, שגם יפתח אותו. בן פורת אף יציג בכנס את מיזם "גמאני – נולדתי לנצח", מיזם ההתנדבות של סוכני הלשכה לטובת חולות סרטן, ילדים חולים ומשפחותיהם. יחד איתו תציג את המיזם גם מנכ"לית עמותת "נולדת לנצח" קרן סגמן. יו"ר ועדת מחוזות וסניפים החדש סו"ב מאיר רוטברג, יישא גם הוא דברים בכנס לראשונה בתפקידו.

מסתכלים קדימה

לאחר דבריו של ד"ר ברקת, ינאם נשיא הלשכה סו"ב שלמה אייזיק, שגם לו זה הכנס הארצי הפרונטלי הראשון של לשכת סוכני הביטוח, כנשיא.

הכנס יכלול נושאים מגוונים הן מקצועיים והן של מנטורים עסקיים, מנטליים ואסטרטגיים. עוד במרכז הכנס – רב-שיח של כל יושבי ראש המחוזות בלשכה, כולם נבחרו בבחירות האחרונות ומתחילים את דרכם בתפקיד. הם יספרו על תוכניותיהם לשנה הקרובה במחוזות השונים.

זיו שילון, יזם ופעיל חברתי שנפצע אנושות בעת פעילות מבצעית ברצועת עזה, יספר על ההתמודדות שלו כקטוע שתי ידיים בהרצאה תחת הכותרת "לא מרים ידיים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email