חוזרים לטוס

מגדל משיקה פוליסת ביטוח נסיעות מחודשת ומורחבת המותאמת לצרכי התקופה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לקראת חידוש הטיסות מישראל משיקה מגדל ביטוח פוליסת נסיעות מחודשת ומורחבת המותאמת לצרכי התקופה. הכיסוי מיועד לבעלי תעודת מחלים או מתחסן בלבד.

הפוליסה כוללת, בין היתר, החזר עבור כרטיס נסיעה שבוטל במקרה של אירוע רפואי בעקבות מגיפה, לרבות מקרה של בידוד נדרש על פי הנחיות משרד הבריאות; החזר עבור כרטיס נסיעה שבוטל במקרה של אירוע רפואי עקב מגיפה בגובה של עד 400 דולר (ללא השתתפות עצמית); החזר של 150 דולר ועד לסך מרבי של 1,000 דולר ליום בגין הפסד תשלומים בחו”ל במקרה של אירוע רפואי עקב מגיפה וכן הוצאות לינה; הגדלת תקרת ההחזר להרחבה לביטול נסיעה בזמן מגיפה (תמורת דמי ביטוח נוספים) כיסוי עד 5,000 דולר, מתוכם כרטיס נסיעה למבוטח 2,000 דולר והגדלת תקרת ההחזר להרחבה לקיצור נסיעה בזמן מגיפה (תמורת דמי ביטוח נוספים). עוד כולל הכיסוי הרחבה למבוטח בשירות קבע עבור ביטול נסיעה בעקבות השתתפות המבוטח בפעילות מבצעית.

צילום: shutterstock

כיסוי התרופות בפוליסה הוגדל לתקרה של 10,000 דולר וכן הוגדל גם כיסוי מחשב נייד לתקרה של  1,500 דולר. כיסוי צד ג' הוגדל לתקרה של 150 אלף דולר.

"שנה לאחר פרוץ משבר הקורונה ולאחר שמתווה פתיחת השמיים עבר מספר רב של שינויים והתאמות, סיימנו לגבש מוצר שייתן מענה מקיף למבוטחינו המעוניינים לנסוע לחו"ל למטרות שונות. כל האתגרים והצרכים החדשים שהביאה עמה התקופה הנוכחית מקבלים מענה מלא בפוליסה ומאפשרים למבוטחינו לחזור לטייל בביטחון ובראש שקט", אמר ליאור רביב, משנה למנכ"ל מגדל ביטוח ומנהל חטיבת לקוחות וערוצי הפצה. 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email